BEST GIFT LV

BEST GIFT LV

BEST GIFT LV rotaslietas 

  • Oriģināli, unikāli dizaina risinājumi;
  • Skaistums & šiks;
  • Hipoalerģiski sakausējumi;
  • Uzticama medicīniskā zeltīšana.

Vairāk informācijas: BEST GIFT LV


Auskari:  Katru meiteni priecēs ļoti dažādi auskari, pēc to formas, piestiprināšanas metodes, inkrustēti ar akmeņiem un bez tiem, imitējot dažādus dārgmetālus (balto un dzelteno zeltu, sudrabu). Turklāt tie visi ir nevainojami kvalitatīvi un par pieņemamu cenu. Izvēlies!

Gredezni: Zelta pārklājumu gredzenu kolekcija, kas pēc izskata neatšķiras no smalkiem zelta gabaliņiem. Tie pārsteigs ikvienu ar savu pārsteidzošo dizainu, augstāko kvalitāti un pieņemamām izmaksām.

Ķēdes: Liela “XP” ķēžu kolekcija ar dažādām aušanas metodēm un kombinācijām. Gludas, savītas, rakstainas, kuplas un plānas, klasiskas un modernas – ir šīs skaistās rotaslietas – katrai gaumei. Jebkurā gadījumā, tiek garantēta pārklājuma kvalitāte un izturība!

Kuloni: Oriģinālas formas, neparasti dizaini, unikāli dekori, dažādi izmēri, nevainojama kvalitāte un pieticīga cena – tas viss attiecas uz šiem kuloniem.

Sortiments: Rokas pulksteņi, ķēdītes – gan vīriešu, gan sieviešu; Gredzeni – gan vīriešu, gan sieviešu, gan laulību; Kuloni, rokassprādzes – gan sieviešu, gan vīriešu; Auskari, pīrsingi, PANDORA rokassprādzes, matu sprādzes un komplekti.

Materiāls: Sudrabs 925, medicīniskais zelta pārklājums.

Piegāde: Preces, kas atrodas noliktavā, piegādājam 1-2 darba dienu laikā. Preces no Ukrainas noliktavas – piegādājam 1-2 nedēļu laikā.

Apģēbs: Dizaina izvēle ir plaša, tādēļ jebkuram klientam piemeklēsim izteiksmīgāko!

Akmens: Dabīgie akmeņi – swarovski, fianīts, kubiskais cirkonijs u.c.

Kopšana: Kopšanas nolūkos mājas apstākļos 1 x mēnesī rotas ielikt ziepjūdenī uz 3 minūtēm, lai nezaudētu tā spīdumu. Nestrādāt ar ķīmiskām vielām, lai nezaudētu tā noturību!

Firmas “XP” rotaslietas izgatavotas Ukrainā, kur atrodas mūsu plašākā sortimenta noliktava!Kontaktinformācija: BEST GIFT LV


INTERNETVEIKALS