DZĪVES VIRSOTNE

Tava personīgā transformācija
DZĪVES VIRSOTNE>
Valodas:   LV    RU    EN

dzives-virsotne-logo

 

Tava personīgā transformācijas un iedvesmas telpa, lai izkoptu produktīvas personības kvalitātes un efektīvas dzīves stratēģijas attiecībās, karjerā, veselībā un finansiālajā pārticībā.

Dzīves Virsotnes Mentorprogramma

Tava personīgā transformācijas un izaugsmes telpa, lai izkoptu efektīvas dzīves stratēģijas un sasniegtu savas dzīves augstāko potenciālu kopā ar programmas vadītājiem Jāni un Intu Brūniem.

Kas ir šī mentorprogramma?

Izaugsmes platforma ar kursiem, semināriem, meditācijām, enerģijas praksēm, apziņas paplašinošiem video, lai mīlestībā veidotu savu dzīvi uz saviem noteikumiem un apvienotu materiālo ar garīgo.

Mēs esam pārliecināti, ka veselīgas un mīlošas attiecības veidojas no veselīgas un mīlošas individualitātes. Pilnvērtīgas attiecības pašam ar sevi, savu pagātni, savām emocijām un vērtībām ir veiksmīga cilvēka un laulības pamats.

Mentorprogrammā pieejamie materiāli un izaugsmes treniņi palīdz nomainīt un ievērojami uzlabot domāšanas modeļus, attieksmi, uzvedību un emocionālo sensitivitāti. Tāpat ir mentorprogrammas sadaļas, kuras palīdz dziedināt pagātnes atstātās brūces un transformēt tās iedvesmā un mīlestībā.

Tas ir solis plašākā apziņā, kas vainagojas ievērojamā personības pilnveidē un dzīves kvalitātes uzlabošanā.


dzīves virsotne mentorprogramma


 

Mentorprogrammā Tu saņemsi iedvesmu no Jāņa un Intas, lai :

  • transformētu limitējošās rakstura un personības kvalitātes un attīstītu savus talantus;
  • izkoptu savu garīgo potenciālu;
  • dziedinātu un pilnveidotu attiecības;
  • attīstīt lielāku finansiālo pārticību;
  • dalīties un iedvesmoties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Mentorprogramma ir veidota, lai būtu piemērota visiem apziņas līmeņiem – sākot no iesācējiem līdz terapeitiem un pasniedzējiem.


Tavi pavadoņi šajā dzīves ceļojumā – Jānis un Inta Brūni. Dvēseļu pāris, kas ir apzinājušies sevi kā garīgas būtnes fiziskā ķermenī, kuras pieredz sevi mentoru un iekšējo transformātoru lomā.

Viņi atbalsta cilvēkus, kuri vēlas dzīvot savā spēkā, attīstīt savu apziņas potenciālu un iemācīties radīt savu realitāti.

Apvienojot programmās gan noteiktu un mērķtiecīgu vīrišķo gan plūstošu, maigu sievišķo enerģiju, Jānis un Inta dod visaptverošu, daudzdimensionālu un daudzslāņainu izaugsmes pieredzi.

dzīves virsotne mentorprogramma


Vairāk informācijas arī: DZĪVES VIRSOTNE

Lasi arī: VEIKSMĪGU ATTIECĪBU PRINCIPI


PAŠIZAUGSMEI

Līgavām iesaka