ĢIMENES FOTOSESIJA

Fotosesijas studijā un izbraukumā. Fotostudijas īre.
ĢIMENES FOTOSESIJA>
  • +371 27022203
    +371 2702****

Ģimenes fotosesija

Mūsu ģimenes fotogrāfs parūpēsies, lai kopīgās fotosesijas rezultātā jūs iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot ģimenes albumā vai varēsiet dalīties ar saviem radiem un draugiem sociālajos tīklos. Ģimenes fotosesijas iespējams organizēt gan fotostudijā, gan izbraukumā – jums vēlamā vietā.

Jauno ģimeņu fotosesija

Nekad nav par agru, lai sāktu veidot kopīgas atmiņas! Ģimenes fotosesija būs lielisks piedzīvojums jaunajām ģimenēm. Nav nozīmes, vai tikai nesen esat sācis kopdzīvi vai ģimenē  jau gaidāms pieaugums – saglabājiet atmiņā katru brīdi! Sāciet jau tagad, padariet kopīgās ģimenes fotosesijas par ikgadēju rituālu, lai redzētu, kā maināties gan jūs, gan jūsu bērni.

Ģimenes fotosesijas cenas

  • Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 30 min – 60 EUR;
  • Ģimenes fotosesija bez dekorācijām 30min – 30 EUR (līdz 5 cilvēkiem);
  • Izbraukuma fotosesija no 80 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 50 EUR.

Vairāk par fotosesiju cenām atradīsiet mūsu mājas lapā.

Fotosesijas dāvanu karte

Tā ir lieliska dāvana visos svētkos. Pats svarīgākais, kas mums ir – tā ir ģimene, tāpēc pavadiet laiku kopā, veidojiet jaunas atmiņas un iemūžiniet skaistos dzīves mirkļus kopīgā fotosesijā.

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.

Papildus pakalpojumi

 


 ĢIMENES FOTOSESIJAS

Līgavām iesaka