ILZE KĀRKLIŅA FOTO

Tavas ģimenes mazo un lielo svētku fotogrāfs
ILZE KĀRKLIŅA FOTO>
Valodas:   LV    RU

SIA-Astro-GK-ilze-karklina

Satiekoties diviem viens otram īpašiem cilvēkiem, rodas burvīga ķīmija, kas ar laiku tos savieno vienā kopumā radot viņu ģimeni. Un viena no lielākajām vērtībām ir viņu ģimenes albums, kur ik pa laikam pakavēties atmiņās.

Katra fotosesija, manuprāt, ir kā mazie svētki un piedzīvojums. Vai tā būtu pāra, gaidību, ģimenes, mazuļa vai pat dzimšanas dienas vai jaunās ģimenes oficiālais tapšanas brīdis viņu kāzās – tie visi ir mazie un lielie svētki ko ar lielāko prieku un rūpību cenšos piefiksēt un nodot ģimenei viņu glabāšanai skaistās fotogrāfijās.

Mans rokraksts ir dabīgas, košas krāsas un patiesas emocijas. /Ilze Kārkliņa/

Man ļoti patīk individuālas bērnu fotosesijas, kur varu mazliet izpausties un izveidot ko nedaudz māksliniecisku.

Mans darba lielākais novērtējums ir cilvēku prieks un atsauksmes par manu darbu. Kad klients atraksta, ka bērniem it īpaši puišiem kuri parasti nelabprāt fotografējas fotosesija ir patikusi – saprotu, ka viss ir bijis ļoti labi, un kad ģimenes atgriežas uz fotosesijām – prieks ir neviltots!!!

Piesakoties uz fotosesiju pie fotogrāfa pirmo reizi mūžā bieži vien ir milzum jautājumu. Kur, kā tas būs, ko mums labāk vilkt mugurā, es nemāku pozēt – iesakiet ko man darīt….

Tas viss ir pašsaprotami – droši jautājiet un es jums palīdzēšu. Fotosesijā ļaušu jums justies brīvi piekoriģējot nianses lai rezultāts būtu skaists!!!

Esmu cēsniece, bet fotosesijās izbraucu gan uz Rīgu gan visā Vidzemē – darbadienās, kā arī brīvdienās – laikus saskaņojot laicīgi.

Tiekamies Jūsu ģimenes svētku fotosesijās!


Fotogrāfijas stils / veids

Fotografēju ģimenes, gaidību, pāra un bērnu fotosesijas. Jubilejas, vecmeitu ballītes fotosesijas un kāzas.

Mans foto stils ir dabiskas un krāsaini košas fotogrāfijas. Ballītes bildēju reportāžas stilā.


Fotogrāfa cenas

Pakalpojuma cena fotosesijām līdz 5 cilvēkiem ir konstanta. Ballīšu un kāzu izcenojumi ir par stundām, plus ceļa izdevumi.

Fotogrāfijas vide

Fotografēju lielākoties brīvā dabā, jebkurā gadalaikā un arī laikapstākļos, bet ziemas periodā izmantoju arī fotostudiju pakalpojumus Cēsīs un Rīgā.

Fotografēju Cēsīs, visā Vidzemē un Rīgā, pēc klienta vēlmes.

Pilnas dienas kāzas bildēju arī ārpus norādītā reģiona.

Ir savs auto.


Dažas atsauksmes:

  • ”Viennozīmīgi varu teikt, ka Ilze Kārkliņa ir un būs mūsu ģimenes fotogrāfe … Liels paldies Tev. Mums ir bijušas grūtnieču, kāzu, bērna un ģimenes foto sesijas visas ir bijušas pasakainas…. ???” Laura Krauze
  • ”Smaidīga, jauka, profesionāla! Lielisks darbs un attieksme, no pirmā brīža radās sajūta, ka ir viegli un ērti sastrādāties! Un galā vēl fantastiska pārsteiguma dāvana!?” Agnese Dubrovska
  • ”PALDIES Ilzei par superīgām bildēm! Lieliska saprašanās ar bērniem, lieliskas idejas, dabiska pieeja un rezultāts lielisks. Prieks sadarboties!​​​​​​​” Līga Lasone
  • ”Noteikti iesakām, taisijām jaundzimušo fotosesiju, rūpīga attieksme un profesionālisms, vecākiem pat nebija jāsatraucas, Ilze pati tika galā ar mazo modeli. Vēl gan gaidām visas bildes, bet esam saņēmuši ieskatu un tas ir super  ”  Jana Karņicka
  • ”Paldies par skaistajām gaidību fotogrāfijām. ❤️ Ilze ļoti labi zina ko dara un ir sava īstajā vietā. Izcili saprotas gan ar cilvēkiem, gan suņiem.” Diāna Prande

Skatiet manus darbus arī šeit: ILZE KĀRKLIŅA FOTO


ĢIMENES FOTOSESIJAS

Līgavām iesaka