RADOŠĀ KOSMĒTIKAS GATAVOŠANAS TELPA

Āda ir labākā sievietes rota
RADOŠĀ KOSMĒTIKAS GATAVOŠANAS TELPA>
Valodas:   LV    RU    EN

Daudzu gadu garumā ir gūta pārliecība par dabiskas kosmētikas produktu ietekmi ne tikai uz mūsu ādu, bet arī veselību kopumā. Iespējams visa dabiskā tēma ir aktuāla vai ir padomā arī tev. Ikdienā ražojam dabisku kosmētiku, pasniedzam dažādas nodarbības, apmācības un meistarklases par un ap dabiskas kosmētikas gatavošanu. 2021. gadā ir izdota arī grāmata Gatavojam dabisku kosmētiku. Receptes un padomi, kas ir kā apliecinājums uzkrātajai pieredzei dabiskas kosmētikas gatavošanā. Apgūsti interesanto!

Sarmīte Kauliņa – sertificēta kosmētiķe, kā arī ārstniecības persona, aromterapijas speciāliste un apmācīttiesīga persona.

radosa-kosmetikas-gatavosanas-telpa-sarmite-kaulina


Piedāvājam:

Radošā kosmētikas gatavošanas telpa piedāvā plašu klāstu gan klātienes, gan online kursiem, nodarbībām (t. sk. izlgītojoši webināri) un meistarklasēm. Noteikti atradīsiet piemērotas nodarbības arī vecmeitu ballītēm. Sazinieties un ieteiksim atbilstošāko tieši jūsu pasākumam un interesēm.

Visplāšākās ir Facebook platformā pieejamās online gatavošanas nodarbības, piemēram, mango, kakao un avokado sviesti ķermenim un sejai, mitrinošs sejas krēms, sejas balzāmi ar bišu un augu vaskiem, kakao gabaliņi, lūpu spīdums, skrubis un balzāms un daudzas citas, kuras varat aplūkot mājaslapā, lejupielādējot nodarbību sarakstu – ŠEIT.

Vienlaikus no online nodarbību klāsta varat jau nojaust, kādas meistarklases ir iespējamas, proti, ļoti plašas iespējas un atbilstoši katra vēlmēm. Meistarklases ilgums parasti ir no vienas līdz trīs stundām, sk. informāciju arī – ŠEIT.

Iespēja apgūt arī pavisam nopietnu apmācību kursu – Dabiskas kosmētikas gatavošanas pamata kursu, kurš notiek piecu dienu garumā, iegūstot 40 tālākizglītības punktus, lejupielādējot aprakstu par kursu – ŠEIT.

Vai vēlies iegūt plašu un interesantu informāciju par dabiskas kosmētikas gatavošanu un praktiskiem padomiem, lai kosmētikas produkts izdotos pašam, gatavojot mājās? Iegādājies Sarmītes Kauliņas grāmatu Gatavojam dabisku kosmētiku. Receptes un padomiŠEIT  un uzzini (bilžu sadaļā iepazīsties ar autori un apskati grāmatas saturu).

Seko Facebook lapai Radošā kosmētikas gatavošanas telpa un iepazīsties, kā gatavojams dabisks kosmētikas produkts un no kā tas sastāv. Sarmīte Kauliņa regulāri dalās ar savām zināšanām un pasniedz, kā praktiski pielietojama viņas izdotā grāmata.

radosa-kosmetikas-gatavosanas-telpa-sarmite-kaulina


Vecuma grupas / Dalība

Online nodarbības var iegādāties atsevišķi, bet klātienes nodarbības un meistarklases parasti notiek grupās, maksimāli 12 personas (brīvā dabā iespējams lielāks personu skaits). Minimālais personus skaits nav noteikts, tomēr cena varētu būt augstāka, ja attiecīgā nodarbība pasniedzama individuāli.

Minimālais vecums nodarbībām –15 gadi.


Atrašanās vieta

Online nodarbības vari noklausīties attālināti, bet klātienes nodarbības notiek Lielvārdē, Skolas ielā 10. Iespējama bezmaksas auto novietošana.


Cenas

  • Online nodarbību cena – no 35 euro katra. Ja pērk uzreiz piecas (izņmot ekskluzīvās nodarbības), tad cena par piecām nodarbībām ir 150 euro.
  • Meistarklašu cena atkarīga no dalībnieku skaita un izmantotajamajām izejvielām. Vienu līdz trīs stundu garumā.
  • Dabiskas kosmētikas gatavošanas pamata kursa cena ir 390 euro bez PVN. Piecu dienu kurss, no plkst. 10.00 – 17.00.
  • Grāmatas cena ir 26 euro, neietverot sūtīšanas izdevumus.

Citi piedāvājumi

Iespēja iegādāties arī dāvanu kartes.


radosa-kosmetikas-gatavosanas-telpa-sarmite-kaulina


Vairāk info arī: RADOŠĀ KOSMĒTIKAS GATAVOŠANAS TELPA


KURSI

Līgavām iesaka