3 gadus ar mums

ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA

+371 26630022

www.abavas.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Auglīgās Abavas ielejas ģimenes vīna darītava

  • ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA ir Mārtiņa un Lienes Barkānu ģimenes izveidots un attīstīts uzņēmums, kurš nodarbojas ar kvalitatīvu dzērienu darīšanu no Latvijā audzētiem augļiem un ogām;
  • Abavas ražotos dzērienus piedāvājam iegādāties interneta veikalā;
  • Mūsu vīni tiek gatavoti pēc izkoptām un pārbaudītām un tradicionālām itāļu vīnadarināšanas metodēm, un tās mēs papildinām ar mūsu pašu oriģinālām inovācijām, tādejādi attīstot jaunu vīnadarīšanas virzienu!

Vairāk informācijas: ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA


Iepazīsties ar

ABAVAS SPĀRES STĀSTU

Ziemeļu tautas tic, ka cilvēks un daba ir nešķirami. Barkānu ģimene par savas vīndarītavas simbolu ir izvēlējusies spāri. Abavas ielejā tās ir sastopamas vairāk nekā 50 sugu veidā.

Spārei simboliski ir uzticēts pārvaldīt un apvienot to, kas nāk no zemes, ūdens un gaisa -abavas ielejas dabas velšu un cilvēka radošuma, un meistarības gara simbiozi. Abavas saimnieki ar dzērienu veidošanu citus dara laimīgus, paši izbauda dzērienu radīšanas prieku – no jaunām idejām līdz ražas novākšanai, sadarbojoties ar uzticamiem zīmola sekotājiem, prezentējot to tirgotājiem, vīnziņiem un žūrijai starptautiskos konkursos. Pateicoties lieliskai komandai un spītam, saražotais dzērienu daudzums katru gadu proporcionāli palielinās, un Abavas ar lepnumu varam sevi dēvēt par Latvijas lielāko vīnadarītavu.

ABAVAS UPES KRASTOS REIZ ATRADĀS VISTĀLĀK EIROPAS ZIEMEĻOS AUGOŠIE VĪNA DĀRZI. ABAVAS IELEJAS REĢIONS IR SENĀS KURZEMES DAĻA, KAS VĒSTURISKI IR BIJUSI PAZĪSTAMA AR PRASMĪGIEM VĪNDARĪŠANAS AMATA MEISTARIEM.
MŪSDIENĀS ŠAJĀ PUSĒ SAIMNIEKO KAISLĪGI JAUNĀS SKOLAS VĪNDARI – BARKĀNU ĢIMENE, KAS NOSAUKUŠI SAVU VĪNDARĪTAVU AUGLĪGĀS ABAVAS IELEJAS VĀRDĀ – ABAVAS.
Citi pakalpojumu sniedzēji