1 gadus ar mums

AYURA SKIN

Blaumaņa iela 3, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

+371 29919525

www.ayuraskin.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu AYURA SKIN


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

 

Ājūrvedisko zīmolu kosmētika ādas kopšanai

  • Ayura Skin veikalā Tu atradīsi ādas kopšanas ājūrvediskos zīmolus Urban Veda un Ayumi Naturals, kas ļaus Tev ieklausīties savās sajūtās– atrast to, kas tieši Tavam ķermenim un Tavam garam šobrīd visvairāk ir nepieciešams.
  • Sejas un ķermeņa kopšana, matu eļļas un šampūni, dabīgi vīraki un labsajūtas tējas – atļaujies sevi palutināt un parūpējies par sevi gan iekšēji, gan ārēji.
  • Ticība dabas vērtībai nozīmē novērtēt augus tā, kā to paredz daba – visi mūsu produkti ir brīvi no ģenētiski modificētām sastāvdaļām, un neviens nesatur SLS/SLES, parabēnus un mākslīgās krāsvielas.
  • Tu noteikti esi pamanījusi, ka tas, kas Tevī raisa patīkamas emocijas raisa arī Tavu labsajūtu.

Pirkt


Vairāk informācijas:  AYURA SKIN


Ājurvēda ir holistiska veselības un labklājības sistēma un visaptveroša filozofija, kā dzīvot savu ikdienas dzīvi. Tas ir balstīts uz teoriju, ka visam dabā atrodamajam ir medicīniska vērtība, ka laba gremošana ir labas veselības pamats un ka mums visiem ir spēks uzturēt labu veselību, izmantojot diētu, vingrojumus un ikdienas rutīnu, kas ietver meditāciju un jogu.

Mēs ticam augu spēkam

Mūsu misija ir vienkārša: izplatīt augu spēku. Mūsu mērķis ir panākt, lai mūsu ādas kopšanas līdzekļi kļūtu par Tavu ikdienu, kas attīra, detoksicē, izgaismo, līdzsvaro, aizsargā, mitrina un kondicionē. Mēs uzskatām, ka dabīgiem, tīriem ādas kopšanas un matu kopšanas līdzekļiem jābūt pieejamiem, vienlaikus nodrošinot efektīvus un redzamus rezultātus.
Citi pakalpojumu sniedzēji