Pirmo gadu ar mums

WELEDA

Bieķensalas iela 21, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004, Latvia

+371 67621858 fax: +371 67621858

www.weleda.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu WELEDA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

 

 

Vadošais antropozofijas ārstniecības līdzekļu ražotājs

  • Weleda ir viens no vadošajiem holistiskajiem principiem atbilstošu dabisko kosmētikas līdzekļu un antropozofijas ārstniecības līdzekļu ražotājiem un minēto produktu ražošanas celmlaužiem, kura produkti dziedē cilvēkus, rūpējas par to labklājību un sniedz enerģiju;
  • Dabiski produkti veselībai un vitalitātei, pielāgoti katra indivīda vajadzībām – saskaņā ar filozofiju Weleda dabas kosmētika un holistiska ādas kopšana;
  • Mēs veidojam savus produktus ar maksimālu rūpību un degsmi. Process sākas ar zināšanām par antropozofiju un zinātni, kas palīdz mums izvēlēties produktu līnijas galveno augu.

Pirkt


Vairāk informācijas: WELLEDA


Kopš uzņēmuma sākuma pirms vairāk nekā 90 gadiem, Weleda ir strādājusi, lai nostiprinātu ķermeņa, prāta un gara līdzsvaru ar saviem produktiem. Citiem vārdiem sakot, mēs vēlamies, lai jūs būtu -fiziski, mentāli un garīgi.

Weleda dabisko kosmētikas produktu uzdevums ir uzlabot cilvēka vispārējo labsajūtu.

Lai jūs saglabātu labu fizisko stāvokli un veselību, jums ir labi jājūtas savā ādā (burtiski).

Saskaņā ar mūsu ķermeņa kopšanas līnijas pamatprincipu produktiem ir jāvairo ādas spēks un jāstiprina tās spējas, nevis jāaizstāj tās vai jānomaskē nepilnības.

Mēs izvēlamies izejmateriālus, kas rūpīgi audzēti atbilstoši biodinamiskās audzēšanas principiem, un rūpīgi izstrādājam produktu receptes un sastāva formulu. Mūsu darbības pamatā ir piesardzība, izpratne par mijiedarbību un cieņa pret dabu. Mūsu izmantotie ražošanas procesi ir saudzīgi pret izejmateriāliem un ilgtspējīgi, turklāt mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šos procesus.


 


Kontaktinformācija: WELEDA LATVIJACiti pakalpojumu sniedzēji