Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Green Factory augu terāriji | Forever Rose London mūžīgās rozes


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Francijā darinātus augu terārijus no Green Factory un mūžīgās rozes Forever Rose London no Apvienotajiem Arābu Emirātiem. SIA BLAU ir vienīgais uzņēmums, kas izplata šos produktus Latvijā.

Parīzes pievārtē ar rokām izgatavotie augu terāriji nav vienkārši dekoratīvi priekšmeti, bet gan īstu (dzīvu) augu kompozīcijas īpaša dizaina stikla kupolā.

Augu terāriji ir kā dārzs vai mežs savā mazajā pasaulē. Tā ir pilnībā funkcionējoša (kaut arī niecīga) augu ekosistēma un tā lielākoties ir pašpietiekama, prasot vien niecīgu aprūpi. Augu terāriji ir nevis vienkārši dekoratīvi priekšmeti, bet gan īstu augu kompozīcijas, katrs terārijs ir unikāls. Tāpat kā cilvēks, vienādos apstākļos katrs terārijs reaģē citādi.

Savukārt mūžīgās rozes no Forever Rose London būs dāvana, kas simbolizēs mūžīgu mīlestību. Radot šīs rozes, uzņēmums ir iedvesmojies no pasakas “Skaistule un Briesmonis”.

Rozes ir augušas Ekvadoras minerālvielām bagātajā vulkāniskajā augsnē. Forever Rose London rozes ir sagatvojuši tā, lai tās bez ūdens un saules gaismas saglabātos vairākus gadus. Dimanti kalpo mūžīgi, tagad arī rozes.

Ar mīlestību saglabāto skaistumu Forever Rose London rozes ir dāvana, kas kalpos mūžīgi. Unikāls zieds, kas simbolizē mūžīgu mīlestību. šīs dabīgi audzētās un īpaši apstrādātās rozes izceļas ar līdz pat 10 reizēm kuplākām un 5 reizes lielākām ziedlapiņām, nekā jebkura parastā roze. Forever Rose London mērķis ir ienest emociju virpuli katrā gadījumā, katrā atvainošanās un ikvienā apsveikumā.

Parīzes pievārtē Green Factory izgatavotie augu terāriji un mūžīgās rozes no Forever Rose London ir dāvana, kuru tās saņēmējs novietos visiem redzamā vietā!

augu terāriji green factory sia blau


Veids

Gatavi izstrādājumi: kāzām, citiem svētkiem, sievietēm, vīriešiem, bērniem.


Izgatavošanas veids

Unikālas kompozīcijas, kas ir izgatavotas ar rokām un mīlestību.


Piegādes laiks un veids

Iespēja iegādāties un apskatīt T/C Spice Home konceptveikalā Es mīlu kafiju, Lielirbes iela 29, Rīga, kā arī var sazināties ar mums un izvēlēties augu terārijus, kuri uz doto brīdi nav pieejami veikalā, bet atrodas noliktavā.

Forever Rose London rozes var iegādāties sazinoties ar mums.


Cenas

Sākot no 30 Euro līdz 1500 Euro.