Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar John Posh


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Piešķiriet mirkļiem vērtību! Personalizētas sudraba aproču pogas - izsmalcināts un īpašs aksesuārs vīrietim nozīmīgos dzīves mirkļos. Katrs mūsu izstrādājums ir 100% roku darbs, tam piemīt vērtība, ko ar automatizāciju nav iespējams atkārtot. Gluži kā īpašajiem mirkļiem.

Izvēlieties: 

 • Sudraba personalizētas aproču pogas ar gravējumu;
 • Sudraba personalizētas aproču pogas ar emalju ( 5 krāsu variācijas);
 • meistarība un kvalitāte;
 • unikāls aksesuārs;
 • precīzs un rūpīgs roku darbs.

PAR MUMS

Mēs esam prasmīgu meistaru komanda no skaistās Latvijas, kas izgatavo izsmalcinātas sudraba aproču pogas. Pateicoties ilggadējai pieredzei, mēs esam pilnveidojuši savu amatu un attīstījuši aizraušanos ar elegantu un mūžīgu izstrādājumu radīšanu.

 • Visa pamatā ir elegance un vienkāršība. Mūsu filozofija ir mazāk ir vairāk, un to var ieraudzīt un sajust ikvienā mūsu izstrādājumā;
 • Mēs esam pārliecināti, ka vīriešiem ir jāvalkā aproču pogas. Tās ir lielisks veids, kā papildus pulksteņiem un apaviem, izcelties un piešķirt elegances pieskārienu jebkuram apģērbam;
 • Mūsu darbnīcā pievēršam īpašu uzmanību kvalitātei, un tāpēc viss mūsu aproču pogu izgatavošanas process tiek veikts ar rokām. Izmantojam tikai vislabākos materiālus un paņēmienus, lai izveidotu aproču pogas, kas ir ne tikai skaistas, bet arī izturīgas
 • Katrs aproču pogu pāris ir iepakots kastītē, kas ne tikai ir gatava dāvināšanai, bet arī izstrādājumu uzglabāšanai.

AR ROKĀM DARINĀTAS SUDRABA APROČU POGAS: MŪŽĪGS IEGULDĪJUMS KVALITĀTĒ

Mūsu aproču pogas ir 100% roku darbs, kurā apvienota ne tikai mīlestība pret to, ko darām, bet arī meistarība un kvalitāte. Roku darbam piemīt vērtība, ko ar automatizāciju nav iespējams atkārtot. Iegādājoties mūsu sudraba aproču pogas, variet būt droši - jūs saņemsiet aksesuāru, kas būs unikāls, jo tiks izgatavots tieši jums! AR KO MŪSU PRODUKTI ATšĶIRAS

Visa pamatā ir elegance un vienkāršība. Mēs uzskatām, ka mūsu aproču pogas runā pašas par sevi un saskaņā ar jums - tās ir skaistas un elegantas savā vienkāršībā. Mūsu filozofija ir mazāk ir vairāk, un to var ieraudzīt un sajust ikvienā mūsu izstrādājumā. Mūsu mērķis ir radīt perfektu aksesuāru mūsdienu vīrietim, kuram ir ko teikt. 

 • Personalizēšana - izvēloties jebkuru aproču pogu komplektu, jūs norādiet vēlamos iniciāļus ( burtus), kurus mēs iegravēsim sudraba aproču pogās vai iestrādāsim sudraba aproču pogās ar emalju, kur jums ir iespēja izvēlēties sev vēlamo pogu krāsu (5 krāsas).
 • Mūžīga elegance -  iegādājoties ar rokām darinātu sudraba rotaslietu, kas izgatavota tieši jums, varat būt pārliecināti, ka tā kalpos gadiem ilgi. Aproču pogas ir bijusi vīriešu modes galvenā sastāvdaļa gadsimtiem ilgi, un tam ir pamatots iemesls. Tās izstaro mūžīgu eleganci un izsmalcinātību. Sudraba aproču pogas piešķir greznību jebkuram tērpam neatkarīgi no tā, vai tas ir ikdienas vai svētku.
 • Izturība - John Posh aproču pogas ir radītas tā, lai tās kalpotu mūžam. Sudrabs ir izturīgs un kvalitatīvs materiāls, kas izturēs laika pārbaudi. šīs aproču pogas ir ne tikai stilīgas, bet arī praktiskas, padarot tās par lielisku ieguldījumu jebkura vīrieša garderobē.
 • Roku darbs - katrs aproču pogu komplekts ir rūpīgs roku darbs no augstas kvalitātes sudraba, nodrošinot to izturību un mūžīgu pievilcību. Katrs gravējums tiek veikts ar roku, piešķirot aproču pogām unikālu pieskārienu
 • Unikalitāte - nav divu vienādu ar rokām darinātu rotas lietu, kas nozīmē, ka jums piederēs vienreizēja rota, kas radīta tieši jums.

Mūsdienu pasaulē mums bieži tiek piedāvātas neskaitāmas iespējas visam, arī rotaslietām. Lai gan masveidā ražotas rotaslietas var šķist pievilcīgas to cenas un pieejamības dēļ, ar rokām darinātas sudraba rotaslietas piedāvā ir ar īpašu šarmu, kas tās atšķir no pārējām.


IEGĀDE UN PIEGĀDE

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu ražošanas laiks katram pasūtījumam vai aproču pogu komplektam pēc pasūtījuma detaļu saskaņošanas ir 7-10 darba dienas, papildus piegādes laikam. Piegādes laiki jūsu konkrētajai atrašanās vietai atrodami šEIT . Pasūtījumus piegādājam ar DPD kurjeru, kurš to nodos tieši jums rokās, jūsu vēlamajā adresē.


PAPILDUS IESPĒJAS

Ja mūsu sniegtajos paraugos nevarat atrast vajadzīgo monogrammu vai burtu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@johnposh.com vai iekļaujiet informāciju pasūtījuma detaļās. Mēs izveidosim pieprasītā dizaina maketu un pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas saņemšanas nosūtīsim to jums apstiprināšanai.

Mēs esam tikai ziņas attālumā info@johnposh.com


SUDRABS UN TĀ KOPšANA

Mūsu juvelierizstrādājumiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes 925 sudraba sudrabu. Tomēr, tāpat kā visas sudraba rotaslietas, ir dabiski, ka tās laika gaitā kļūst tumšākas, reaģējot ar gaisā esošo sērūdeņradi. šīs reakcijas rezultātā veidojas melns, ūdenī nešķīstošs sudraba sulfīds.

Pulēta sudraba rotaslietu ikdienas valkāšana laika gaitā var izraisīt arī nelielas skrambas. Lai saglabātu savu sudraba rotaslietu sākotnējo izskatu, ir nepieciešama atbilstoša kopšana. Pie katras John Posh rotaslietas mēs nodrošinām īpašu sudraba pulēšanas lupatiņu, kas paredzēta jūsu rotaslietu tīrīšanai, neradot skrāpējumus. Audumu var lietot sausu, bez jebkādiem papildus līdzekļiem vai krēmiem. Tīrīšanas laikā ir svarīgi izmantot kustības uz priekšu un atpakaļ, nevis apļveida,  tīrīšanas laikā uz auduma pamanīsiet melnus traipus - tas ir normāli un tā tam jābūt.


CENAS

Personalizēto sudraba aproču pogu komplekta cena ir no 250 līdz 350 eiro par pāri. 

*Norādītajā cenā ietilpst:

 • personalizācija
 • aproču pogu komplekts ( 2 gab)
 • iepakojums (dāvanu / uzglabāšanas) kaste