Sūtīt ziņu BIRDS OF MILLA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Birds of Milla ir Latvijā dzimis sieviešu modes zīmols, kas rada skaistu, videi draudzīgu un kvalitatīvu lina apģērbu. Mūsu sapnis ir iedvesmot sievietes un radīt tādu pasauli, kurā mode ir saudzīga pret dabu.

Radošu, sievišķīgu un iedvesmojošu. Mūzu, kas dzīvo harmonijā ar sevi un dabu. Tādu mēs redzam sievieti! Tādu sajūtu mēs vēlamies tev dot!

Mēs izmantojam tikai “Oeko – Tex Standart 100” sertificētu 100% lina audumu, kas ražots Latvijā un Lietuvā. Piedāvājam burvīgas kleitas, pidžamas un cita veida apģērbu, kurā jutīsies skaisti un ērti gan mājās, gan izejot sabiedrībā. Ienāc mūsu mājalapā, lai plašāk iepazītos ar skaisto piedāvājumu!


Iegāde

Šobrīd mūsu preci var iegādāties tikai e-veikalā birdsofmilla.com.

Parasti produkts ir gatavs izsūtīšanai 2-5 darba dienu laikā. Katrs pasūtījums tiek skaisti iepakots videi draudzīgā kastītē un var kļūt par burvīgu dāvanu kādai ļoti īpašai sievietei.

Sūtam visā pasaulē. Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pasūtījumi tiek piegādāti ar DPD vai Omniva kurjerpastu vai caur pakomātu. Citviet pasaulē izmantojam pasta pakalpojumus. Piedāvājam 14 dienu atgriešanas politiku. Sīkāk ar sūtīšanas, ražošanas un atgriešanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā.


birds-of-milla-kazu-apgerbi-mode

Cenas

Cenu amplitūda ir 55-200 eiro.

Par atsevišķu samaksu piedāvājam arī veikt nelielas izmaiņas. Piemēram, bikšu saīsināšana vai pagarināšana maksā 30 eiro. Un, ja vēlies iepriecināt kādu sev mīļu sievieti ar dāvanu karti no Birds of Milla – vari iegādāties dāvanu kartes 50-200 eiro vērtībā.


Citi piedāvājumi

Piedāvājm konsultācijas pa telefonu vai caur e-pastu, ja esi noskatījusi kādu produktu, bet īsti nevari saprast, vai piestāvēs un labi derēs. Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem. Raksti vai zvani!Vairāk informācijas arī: BIRDS OF MILLACiti pakalpojumu sniedzēji