Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

HONEY PEARL

HONEY PEARL

4 gadus ar mums

Blaumaņa iela 6, Rīga, Latvija

+371 29480231

honeypearl.eu

LV, EN, RU

Sazināties ar HONEY PEARL


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Honey Pearl bērnu apģērbu koncepta zīmols. Radīts, lai iepriecinātus māmiņas, darītu lepnus tētus un bērniem liktu justies pārliecināti. Ikviens ir īpašs un neatkārtojams, tieši ar šādu pārliecību arī tiek veidoti Honey Pearl apģērbi.

Īpašā kāzu / kristību kolekcija veidota, lai meitene uzvelkot kleitu vai puisis bikses ar kreklu, kurš veidots kopā ar žaketi,  justos ērti un pacilāti. Meiteņu apģērbā izmantotas gaišas krāsas mežģīnes un pērlītes, satīns, kokvilna, zīds. Savukārt zēnu komplektiņi šūti no kokvilnas auduma.

Pašām mazākajām, kristību kleitas veidotas no divām daļām. Kleita un gara veste, kuru ērti var novilkt pēc svinīgās daļas, ļaujot mazulim rāpot vai brīvi staigāt. Puišiem gaišas krāsas kostīmiņš, ar plašām iespējām.

Visi apģērbi ir individuāls roku darbs, pieejamas pasūtot. Izgatavošana līdz trīs nedēļām, bet droši -  ir vērts pajautāt par citu termiņu. Iespēju robežās, ar lielāko prieku piedalīsimies svētku radīšanā.

Cenas kleitām un bodijiem no 45eiro - 95eiro

Kleitu paraugus iespējams apskatīt Honey Pearl studijā, Blaumaņa ielā 6, iepriekš vienojoties par laiku.