Sūtīt ziņu LŪZNAVAS MUIŽA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

LŪZNAVAS MUIŽA ir atjaunotā Latgales jūgendstila pērle, kuru kā vietu mākslai un mūzikai 20.gs. sākumā cēlusi lietuviešu izcelsmes poļu muižnieku Kerbedzu dzimta. Šobrīd Lūznavas “Mūza” ir iedvesmas, radīšanas un mūzu tikšanās vieta Latgalē, Rāznas Nacionālajā parkā.

Lūznavas muiža piedāvā:

  • Svinību zāli, kapelu, Kulturys škiuņi/ Kultūras šķūni vai parku laulību un citu svinīgu ceremoniju norisei. Maksimālais viesu skaits laulību ceremonijai Sarkanajā zālē līdz 80 personām, kapelā līdz 50 personām, Kulturys škiuņī  līdz 150 personām, parkā – neierobežots skaits;
  • Telpas kāzu svinību norisei muižas Sarkanajā zālē (pie galdiem līdz 40 personām, svinību laiks līdz 24:00);
  • Telpas kāzu svinību norisei Kultūras škiuņī (blakus muižai renovēta svinību zāle, līdz 100 personām);
  • Kāzu programmu jaunlaulātajiem un viesiem (ekskursija muižā un parkā, kāzu pieturvieta ar uzdevumiem jaunlaulātajiem un/vai viesiem, Kerbedzu zupas vārīšana parkā);
  • Kāzu foto un video sesiju iespējas muižā un parkā;
  • Naktsmītni jaunlaulātajiem un/vai viesiem muižā (3 rezidences, maksimālais guļvietu skaits 8, iespējamas + 8 papildvietas),kā arī jaunuzbūvētajā apartamentu tipa viesu namā SVILPAUNIEKI parka teritorijā (8 apartamenti (16 guļvietas) + 25 papildvietas)), t. 26387532, 28389911.

Rezervācija

Jārezervē pēc iespējas laicīgāk (tas var būt pat gadu, pusgadu iepriekš).


Laulības reģistrācija

Laulību reģistrāciju Lūznavas muižā reģistrē Rēzeknes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja un katoļu draudzes mācītājs kapelā.


Pakalpojuma cena

Cena ir atkarīga no cilvēku skaita un pasākuma ilguma.


Svinības

LŪZNAVAS MUIŽA ir lieliska vieta laulību ceremonijas norisei, kā arī kāzu svinībām. Laulību ceremonijas norisei iespējami vairāki varianti – laulības reģistrēšana muižas Sarkanajā zālē (viesu skaits līdz 80 personām), laulību ceremonija muižas kapelā (katoļu kapela, apkalpo Rēzeknes Vissvētākās Jēzus Sirds Romas katoļu katedrāles priesteris, viesu skaits līdz 50 personām), Kulturys škiuņs (viesu skaits līdz 150 personām), kā arī iespēja reģistrēt laulību brīvā dabā – muižas parkā vai muižas priekšā (viesu skaits neierobežots).

Muižas Sarkanā zāle ir arī skaista un piemērota vieta kāzu svinību norisei (pie galdiem viesu skaits līdz 40 personām, zviedru galda variantā – vairāk, svinību norise muižā iespējama līdz 24:00). Ēdināšanu jebkurā no svinības norises posmiem var nodrošināt kāds no muižas sadarbības partneriem vai jaunā pāra izvēlēts ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs.


Aktivitātes jaunlaulātajiem un viesiem

LŪZNAVAS MUIŽA piedāvā dažādas aktivitātes, kas var bagātināt kāzu dienas norisi pat, ja kāzas netiek svinētas muižā. Muiža var būt kā kāzu pieturas vieta, kur atpūsties, baudīt uzkodas un šampanieti, gan arī doties Kerbedzu mīlas takā pa parku ar uzdevumiem gan jaunlaulātajiem, gan kāzu viesiem. Muižas parkā ir iespēja baudīt uz ugunskura vārītu zupu

Kerbedzu gaumē, rīkot pikniku, tāpat kāzu viesi var doties izzinošā ekskursijā un iepazīt gan atjaunoto muižu, gan apskatīt aktuālās mākslas izstādes. Muižas romantiskā jūgendstila arhitektūra, interjers un muižas parks ir ideāli piemēroti romantiskām jaunā pāra foto un video sesijām. Svinot kāzas Lūznavas muižā, kāzu dienas aktivitātes var papildināt ar viesošanos arī pie kāda no tuvējiem podniekiem vai doties izbraucienā pa Rāznas ezeru ar buru jahtu.

Nakšņošana

LŪZNAVAS MUIŽĀ ierīkotas trīs greznas rezidences, kurās jaunais pāris vai kāzu viesi var palikt gan pirms, gan pēc kāzu ceremonijas. Rezidences var izmantot kā skaistu līgavas pucēšanas telpu (ar vai bez foto sesijas), tāpat tā var būt skaista vieta jaunlaulāto kāzu naktij. Pieejamas 3 rezidences (nosauktas Kerbedzu dzimtas sieviešu Sofijas, Felicijas un Marijas vārdos), kopējais guļvietu skaits 8, kā arī vēl 8 papildu guļvietas uz matračiem.


KĀZU CEREMONIJU VIETASCiti pakalpojumu sniedzēji