Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar 3DSOAP


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Meklējat skaistas un neparastas dāvanas?

Mūsu piedāvātais risinājums - ar rokām darināti, personalizēti, jūsu kāzu stilam, krāsu gammai un pat aromātam piemeklēti ielūgumi un pateicības dāvanas kāzu viesiem - no ziepēm!

3Dsoap oriģinālās dāvanas ļaus ieskandināt jūsu kāzas ar skaistiem un personalizētiem ielūgumiem kāzu viesiem. Savukārt skaistās un praktiskās pateicības dāvanas vēl ilgi atgādinās jūsu kāzu viesiem par brīnišķīgo notikumu jūsu dzīvē.

Mūsu klientu iecienītākā izvēle - ziepju ielūgumi, pateicības dāvanas un komplimenti kāzu viesiem sirsniņu formā. Jo tieši sirds ir visskaistākais mīlestības apliecinājuma simbols, kas paliks par piemiņu jūsu kāzu viesiem un vedējiem.

Piedāvājam plašu izvēli arī citiem oriģināliem ielūgumiem, pateicības dāvanām un komplimentiem - milzīgs sortiments, kurā jūs noteikti atradīsiet sev vajadzīgo!

Radām arī individuāli izstrādātus meistardarbus - burvīgus ziedu pušķus, kuri praktiski nekad nenovīst un ar savu aromātu vēl ilgi priecē dāvanas īpašnieku.

Mūsu pieredzējušo meistaru rokās jūsu ideja pārvērtīsies par oriģinālu, skaistu un radošu dāvanu. Mūsu komandas lielākais gandarījums ir klientu smaids.

Palīdzēsim jums radīt burvīgu svētku atmosfēru, ieliekot katrā meistardarbā mīlestību, maigumu un prieku. Esam laimīgi paši, tāpēc būsim priecīgi padalīties ar savu laimi, lai jūsu kāzu viesiem dāvātu prieku un smaidu!

Ar mīlestību 3Dsoap komanda
D