2 gadus ar mums

AN & ANGEL

Antonijas iela 24, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija

+ 371 27726955

angel.lv

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu AN & ANGEL


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Esiet pazīstami: an&angel ir inovatīva un funkcionāla stikla dizaina priekšmetu zīmols no Latvijas, kuru 2004. gadā radīja stikla mākslinieks Artis Nīmanis. Zīmola an&angel radītie trauki būs izsmalcināta dāvana jaunajam pārim.

Kāzu sezona rit pilnā sparā un jautājums par to, ko dāvināt jaunajam pārim, vedējiem vai vecākiem ir aktuāls daudziem. Ar an&angel stikla dizaina trauki ir lieliska dāvana kāzās, jūs nekļūdīsieties – klasiski un eleganti, tie piestāvēs jebkuram interjeram.

an&angel stikla dizaina objekti apvieno dizainu, praktiskumu un eksperimentālu jaunradi.

Stikls un kristāls ir an&angel stihija, zīmola kolekcijas ir estētiski kodolīgas, funkcionālas, bet katra ar savu individuālo raksturu.

Lai iegūtu neatkārtojamo spoguļa spīdumu, kam nav līdzīga pasaulē, an&angel stikla trauki tiek apstrādāti vakuuma kamerā. Tajā ar plazmu uzkarsē nerūsējošo tēraudu, kurš kļūst līdzīgs miglai un nosēžas uz traukiem. Pēc tam nerūsējošā tērauda pārklājums ar plazmu mikronu līmenī tiek piededzināts stiklam.

Gadiem ilgos eksperimentos noskaidrojies, ka visnoturīgākais stikla traukiem ir nerūsējošā tērauda pārklājums, kas arī ir visneitrālākais cilvēka organismam.

2013. gadā kolekcija deco izpelnījās prestižo Red Dot dizaina balvu kategorijā – produktu dizains, bet šā gada sākumā tā ieguva Vācijas dizaina balvu virtuves un mājsaimniecības produktu dizaina kategorijā. Šīs kolekcijas traukus īpašus padara spoguļveida pārklājums un stikla mirdzums, kas kopā veido netveramu vizuālo efektu.

an&angel traukus var iegādāties Vācijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Japānā, Singapūrā, Dienvidkorejā, Dānijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Unikālos an&angel traukus var ne tikai iegādāties elegantai un skaistai dāvanai, bet kolekcijas Black&White traukus var īrēt kāzu mielastam, lai piešķirtu jūsu laulību dienai patiesi izsmalcinātu un neaizmirstamu noskaņu.


KĀZU DĀVANAS


D


Citi pakalpojumu sniedzēji