Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

La Fête picnic Kāzu pietura

La Fête picnic Kāzu pietura

1 gadus ar mums

Pils iela 16, Sigulda

+371 28352104 +371 26884658

LV, ENG, RU

Sazināties ar La Fête picnic Kāzu pietura


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Radām atmiņā paliekošu svētku pieredzi ar pievienoto vērtību

Kāzu pietura vai Pārsteiguma galds ir par mirkli, būšanu šeit un tagad. Par mirkli, kas ir tik skaists un gaistošs, gluži kā pasakā par Pelnrušķīti. Kāzu diena ir notikumiem un emocijām piesātināta, tā sākas agri no rīta un beidzas krietni pēc pusnakts. Pietura ir brīdis ar lielu pievienoto vērtību, kad jaunais pāris var apsēsties, aptvert notiekošo, paņemt pauzi un ieturēt vieglu maltīti. To var papildināt ar dažādām kāzu aktivitātēm un pāra fotosesiju.

Pieredze vairāku gadu garumā ir ļāvusi pilnveidoties un pielāgoties dažādajām vēlmēm, rast unikālus, estētiski praktiskus risinājumus. Uzmanība tiek pievērsta vismazākajām detaļām.


Dekorācijas un vieta

Mums ir svarīgi, lai pietura ir daļa no Jūsu kopējā kāzu stāsta. Vietai, telpai, pat saules virzienam ir nozīme, lai radītu sajūtas līgavai un līgavainim, lai šis mirklis būtu "MIRKLIS", ko atcerēties vēl ilgi.

Katru noformējumu veidojam individuāli, izmantojam vintage, porcelāna un kristāla kolekciju traukus. Izmantojam sezonālus ziedus, rūpējamies par jums, kā par saviem vistuvākajiem viesiem.

Pieturas veidojam Siguldas Pils kvartālā, Siguldas tuvumā un dodamies uz jūsu izvēlētām vietām.


Pakalpojuma cena

Sākot no 200 EUR.


Rezervācija

2 nedēļas pirms plānotā pasākuma vai sazinoties individuāli. Pat, ja tā ir pēdējā brīža ideja ir vērts sazināties ar mums.


Viesu skaits

  •  2 / Jaunajam pārim
  •  4 / Jaunais pāris ar Vedējiem

Papildus

Par garšām rūpējas restorāns Kungu Rija.

Kāzu pieturu fotosesijām nomai piedāvājam:

  • elegantu dīvānu;
  • 6 retro velo;
  • mint Vespa motorolleri;
  • gaiši pelēcīgu Volgu GAZ21.

Atsauksmes

"Paldies! šis bija mirklis, kad apstājāmies un uzelpojām, sapratām, kas noticis un nedaudz apstrādājām visas emocijas. Varējām pabaudīt skaisto dienu. Tagad kāzu pieturām ir pilnīgi cita nozīme manā skatījumā."

"Tiešām paldies, ka radījāt šo. Vēlreiz paldies par lielisko sadarbību! Mūsu pāris aiz laimes nevarēja beigt raudāt, arī mēs!!! Jūsu darbs bija Izcils!!! Paldies par skaistumu ko radījāt mums.”

Ļaujiet - palīdzēsim padarīt arī jūsu svētku pieredzi par kaut ko pavisam īpašu un īstu.