Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Lūna Events kāzu dekorācijas

Lūna Events kāzu dekorācijas

1 gadus ar mums

+371 26421244

LV, ENG, RU

Sazināties ar Lūna Events kāzu dekorācijas


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Tas viss sākās ar svētkiem mūsu mājās.

Cik sevi atceros, man vienmēr ir patikusi gatavošanās svinībām, sajūtot un radot noskaņu, klājot galdus, rotājot tos ar ziediem un svecēm.

2013. gadā tas pavisam dabiski aizveda pie domas dibināt savu uzņēmumu "Svētku Feja"! Tā bija spontāna, daļēji nenopietna ideja, jo ne Instagram, ne Pinterest tad vēl nebija populārs un arī ne interesants, tāpēc šis nosaukums toreiz likās nenozīmīgs un tāds “pagaidām” variants, taču nekas nav pastāvīgāks par pagaidu.

Kopš tā laika esmu piedzīvojusi vairāk nekā 130 "Jā!" vārdu un bijusi klātesoša daudz un dažādu nozīmīgu dzīves notikumu plānošanas un dekorēšanas ceļā.

šo 10 gadu laikā uzkrātā pieredze neliek baidīties no nezināmā un izaicinošā, tā rada vēlmi turpināt īstenot sapņus arvien vairāk un labāk, tāpēc likumsakarīgi un savā ziņā arī neizbēgami ir pienācis laiks pārmaiņām!

Pēc ilgākas prombūtnes no sociālo tīklu platformām esmu atgriezusies! Atgriezusies kā Lūna Events!


Kāpēc Lūna?

Gluži vienkārši, domājot par sava uzņēmuma un nosaukuma maiņu, ļoti vēlējos, lai tajā ir kas no mana vārda vai uzvārda (Zane Kviļūna), lai tas ir vienkāršs un saprotams. Un te nu tas ir - Lūna! Visā savā mirdzošajā krāšņumā un maģiskumā! Kāda būs Lūna? šodien vizuālā identitāte ir ļoti būtisks priekšnosacījums uzņēmumam, tāpēc joprojām gūstot vislielāko iedvesmu no dabas, meža, ziedošām pļavām un dārziem, turpināšu veidot stāstus tādus, kādi tie ir - patiesus, īstus, prieka pilnus un neaizmirstamus!

Uz satikšanos!

Zane.

Design. Plan. Love.