Sūtīt ziņu Bezalkoholisko dzērienu darītava “Barvedis”


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Dzērienu Darītava Bez Grādiem “Barvedis”

Esam mazs ģimenes uzņēmums, kurš nodarbojas ar bezalkoholisko dzērienu ražošanu, pamatā izmantojot dabīgas, Latvijā iegūtas izejvielas. Piedāvājam 4 dažādus dzērienus, kas savā starpā ir tik dažādi, ka jāsaka, katrs varēs atrast savu garšu.

Vairāk par dzērienu veidiem un to raksturojumiem lasi: BARVEDIS DZĒRIENU DARĪTAVA


Piedāvājums

Vēlies unikālas dāvanas saviem kāzu, vecmeitu vai vecpuišu ballītes viesiem? Ja tā, tad esi īstajā vietā! Mūsu piedāvājumā ir ne tikai mūsu dzērieni, bet arī iespēja tos iegādāties ar pielāgotu un unikālu dizainu. Vari nākt pie mums ar savu dizainu vai ideju – palīdzēsim!


Uzzini kā aizsākās “Barvedis” stāsts

Viss aizsākās ar vēlmi veikalā iegādāties bezalkoholisku dzērienu, kas nav visiem zināmās, mākslīgās garšas no pasaulē zināmajiem zīmoliem. Taču pašiem par pārsteigumu, tolaik (2021. gadā) šādu iespēju nebija visai daudz. Tad nu radās doma, ka jāmēģina pašiem. Jāmēģina izstrādāt garšīgu, viegli gāzētu dzērienu, kas balstīts uz dabīgām izejvielām, taču ātri  vien kļuva par ko vairāk – hobiju, sirds lietu un uzņēmumu, kas šobrīd sadarbojas ar vairākām kafejnīcām, restorāniem, kā arī brauc izbraukumos. Tā nu esam mazs ģimenes uzņēmums, kas augstā cieņā tur dabīgas, Latvijā iegūtas izejvielas un ražo dzērienus, gan sev, gan arī tev.Citi pakalpojumu sniedzēji