2 gadus ar mums

ANTRA OŠA

+371 26564209

www.antraosa.com

LV, EN

Sūtīt ziņu ANTRA OŠA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Par savu misiju uzskatu izstāstīt svarīgus un personiskus stāstus vienā fotogrāfijā. Ikvienā fotogrāfijā, kuru uzņemu. Man ir prieks būt klāt maģiskos mirkļos, kad divi cilvēki viens otru pirmo reizi uzrunā par sievu un vīru, un atšķir jaunu lappusi savā dzīvesstāstā.

Katras kāzas ir unikālas. Ir kopīgi vadmotīvi, bet katru reizi naratīvs veidojas citādāk. Cilvēku ķermeņa valoda un personības, vieta, laiks un situācijas ir tik dažādas.

Katru reizi sāku no baltas lapas un cenšos vizuālo stāstu veidot ar jauniem vārdiem atbilstoši tam, kā redzu konkrēto pāri un viņu attiecības. Aiz katra foto ir kāds svarīgs un personisks notikums – satraukts līgavainis, pasakaini skaista līgava, plaukstoša pavasara diena, aizkustinājuma asaras pie altāra, piedzīvojumu gars un skrējiens pāri rudzu laukam, patiesa dzīves svinēšana kopā ar tuvākajiem cilvēkiem.

Vēlos būt nevis svešinieks ar kameru, kuru uzrunāt uz “Jūs”, bet gan “savējā”, ar kuru skaļā balsī smieties un nebaidīties būt patiesam.

Es ar lielāko prieku teikšu JĀ jūsu kāzu fotografēšanai! /Antra Oša/


Fotogrāfijas stils / veids

Kāzu stāsts, saderināšanās fotosesijas, ģimenes fotosesijas, portretu foto, pasākumu fotografēšana. Mani darbi (uzsvars uz kāzām) parasti ir vairāku žanru apvienojums – dokumentālā, portretu un fotožurnālistikas.


Fotogrāfa cenas

Cenas atkarīgas no foto veida, fotografēšanas ilguma un lokācijas.

Fotogrāfijas vide

Atkarīgs no klienta vēlmēm. Pamatā fotografēju dabā vai telpās, dažādos dienas laikos (arī naktī). Latvijā un ārzemēs. Ir savs transports.

Vairāk informācijas par fotogrāfi šeit: ANTRA OŠA

Lasi rakstu: KĀ IZVĒLĒTIES SAVU KĀZU FOTOGRĀFU?


KĀZU FOTOGRĀFI


Citi pakalpojumu sniedzēji