Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

EDGARS KALNIŅŠ

EDGARS KALNIŅŠ

4 gadus ar mums

+371 26666952

edgarskalnins.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar EDGARS KALNIŅŠ


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Izcilākos foto mirkļus nevar ne ieplānot, ne iestudēt. Tie ir spontāni un neparedzami un tas padara manu darbu tik aizraujošu. Būt īstajā laikā un īstajā vietā, modri vērot, zibenīgi reaģēt un ar snaipera precizitāti šo izcilo brīdi noķert... Tās ir manas kā fotogrāfa un jūsu kā klientu kopējās uzvaras. Lai šī saspēle izdotos, nepietiek ar veiksmi vien. Priekšnoteikumi no manas puses ir vārāk kā 10 gadu pieredze, profesionalitāte, talants un azarts, no jūsu puses - uzticēšanās un ļaušanās mirkļiem.

Par dabiskiem un dinamiskiem kāzu dienas stāstiem

Esmu par dabiskiem, spontāniem, dzīviem un dinamiskiem kāzu dienas stāstiem. Vislabākās bildes sanāk tad, kad pāris nevis skaisti pozē, bet ar visu sirdi un emocijām izbauda kopā būšanu, dienas notikumus un cilvēkus. Jūsu uzdevums ir par visiem 100% būt šeit un tagad - smieties, raudāt, ļauties mirkļiem, emocijām - pārējo izdarīšu es... Un, iespējams, jūs to pat nepamanīsiet.

Lai savā kāzu dienā jūs justos brīvi un nepiespiesti, mēs noteikti iepriekš tiksimies. Produktīvai sadarbībai svarīgi ir noķert kopīgu vilni un iepazīt vienam otru. Kā personības un kā pāris, jūs katrs esat neatkārtojams un īpašs. Katram pārim ir savs individuālais raksturs un stāsts. Mans, kā fotogrāfa, mērķis ir kopā ar jums šo īpašo stāstu atklāt, izstāstīt un iemūžināt.  


Foto pakalpojumi

Ģimenes fotosesija, kristību foto, love story fotosesija, gaidību foto, fotokaste / foto būdiņas noma.


Vairāk informācijas arī: EDGARS KALNIŅš

Lokācija: Rīga / Jēkabpils