Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Linda Liepina photography


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mani sauc Linda un es esmu tava fotogrāfe!

Tu vēlies lekt no klints, braukt ar mopēdu uz Everestu, skeitot pa Rīgas ielām - es būšu ar tevi un ķeršu katru mirkli, katru asaru, katru dzirksti, kas staro no tevis, jo bildes ir stāsts, kuru mēs radām kopā!

Ja tu jūti ar savu sirdi un dvēseli, ka mēs esam uz viena viļņa, tad rezervāciju veic tieši tagad, jo es būšu pagodināta fotografēt tavus īpašos mirkļus, sākot no saulrieta fotosesijām pie jūras, kristībām, dzimšanas dienas ballītēm, ģimenes, gaidību bildēm un beidzot ar kāzu dienu!

Esmu fotogrāfe, kura pievērš uzmanību mirkļiem - mammas asarām, gājienam pie altāra, līgavaiņa smaidam, mācītāja viedajiem vārdiem, bet mana vislielākā kaislība ir stila bildes, kur spēlējos ar leņķiem, pozām, gaismām, lokācijām un uzskatu, ka mūsos katrā ir modes dīva, kura atdzīvojas! Vienmēr vēlos radīt pasaulīgu sajūtu savās bildes, jo bildes ir mūsu atmiņu ceļojums!

Cenu nosaka noteikto stundu skaits, bet strādāju ar dažādiem budžetiem, jo vēlos dalīties un dāvāt skaistus mirkļus katram!

Esmu tikai vienas ziņas attāluma no tevis

Spīdēsim kopā!