Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

NOMĀ KRĒSLUS

NOMĀ KRĒSLUS

4 gadus ar mums

Blaumaņa iela 32, Centra rajons, Rīga, LV-1011, Latvia

+371 26551530

nomakreslus.lv

LV, EN, RU

Sazināties ar NOMĀ KRĒSLUS


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Mēs uzskatām, ka svētkos katrai detaļai ir īpaša nozīme, jo tieši detaļu kopums veido pasākuma noskaņu, auru un individuālu vizuālo noformējumu.

Mēs piedāvājam krēslus līgavām, kuras iemīļojušas klasiku, gan arī līgavām, kuras meklē jaunas tendences un nebaidās no ektravagantāka risinājuma.

Parūpēsimies arī par piegādi, lai īpašo dienu līgavas varētu izbaudīt uz visiem 100%.

LUIS GHOST krēsli

Cena 5  € +PVN

Viegls, gaisīgs, svinīgs un mūsdienās ļoti aktuāls noformējums svētkiem. Modeļa formas pamatlīnija ir gadsimtiem veca, tomēr Filips Starks to ir iemiesojis mūsdienīgā materiālā, un šodien šīs antīkās tendences modernizējums ir viens no slavenākajiem Kartell izstrādājumiem. Luis Ghost krēsli būs piemēroti gan kāzām, gan korporatīvajiem pasākumiem.

CHIAVARI krēsli

Cena 5  € +PVN (cenā iekļauts balts auduma spilventiņš)

Chiavari krēsli mūsdienās jau kļuvuši par īstu klasiku jebkurām svinībām. Elegants, svinīgs un ļoti moderns risinājums, lai jūsu svētkus padarītu neaizmirstamus. Chiavari krēsliem ir vēl kāda lieliska priekšrocība - tie izskatīsies perfekti arī bez krēslu pārvalkiem, bet ja ir vēlme tos pieskaņot kāzu krāsai vai tēmai, lielisks risinājums būs ziedu dekori, kurus ļoti viegli būs piestiprināt pie krēsla.

Krēslus iespējams apskatīt Blaumaņa ielā, 32, Rīgā.


KĀZU INVENTĀRA NOMA