Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar NYMF Bridal


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Dārgā, līgava!

Tu esi galvenais altāris savas dzīves vissvētākajā ceremonijā.

Tu esi, lai lolotu, lai apbrīnotu, lai izgreznotu.

Tu esi nebeidzamas mīlestības, skaistuma un harmonijas iemiesojums,

jutekliskuma, elegances un rotaļīguma izpausme,

kas izstaro savu unikalitāti, iekšējo bagātību un savu dievišķo būtību.

Tu esi pati Dieviete.


Stils

NYMF Bridal piedāvā dažādas unikālas līgavas kleitas NYMF modes studijā Tallinā. Visām kāzu kleitām ir dažādi arhetipi un enerģijas, tāpēc šeit varat izvēlēties vienkāršāku kāzu kleitu slepenajai saullēkta ceremonijai dabā tikai jums abiem, kā arī patiešām izgreznotas un greznas kāzu kleitas, lai noslēgtu laulību Karaliskajā pilī.

NYMF rokraksts ir diezgan rotaļīgs un bagātīgs - apvieno dažādas struktūras, mežģīnes, bārkstis, detaļas, izšuvumus un pērles un iedvesmojoties no 20. gadsimta 20. gadiem, kad filigrāna vēl bija modē.

Mēs augstu vērtējam augstu kvalitāti gan materiālos, gan šūšanā, tāpēc visas mūsu kleitas ir ar mīlestību darināts roku darbs Igaunijā. Mūsu kolekcijas ir patiesi sievišķīgas, jutekliskas un tajās ir jūtama maģija. Kleitas, galvenokārt, ir EU38 izmēra un, ja nepieciešams, regulējams garums un piegulums.

Cenas

Cenas atkarīgas no kleitas. Gatavu kleitu cenas varat atrast mūsu mājas lapā - www.nymf.ee/shop. Ekskluzīvām kleitām ir nedaudz augstāks cenu līmenis un viss ir atkarīgs no līgavas vēlmēm un vērtībām.


Pasūtīšana

Mēs ļoti augstu vērtējam individualitāti, personību un labprāt dalāmies ar patīkamāko procesu, maģiskā atmosfērā, tāpēc mūsu studija ir atvērta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Ja nepieciešams, mūsu dizainere Triin Kerblane tieksies ar jums klātienē un varēs ieteikt labākos risinājumus tieši jums. Mums ir arī dažādi ar rokām darināti matu aksesuāri, lielākā daļa ir izgatavoti īpaši NYMF līgavas kleitām.

Ļoti laipni aicināti ņemt līdzi savu mammu vai draudzenes.Svarīgi ir dalīties priekā, kleitu izvēles procesā. Mūsu studijā ir arī krāsainākas NYMF Fashion kolekcijas. Fotografēšana, lai iegaumētu procesu vai palīdzētu izvēlēties pareizo kleitu, ir ļoti apsveicama.

Ja nevarat apmeklēt mūsu studiju klātienē un izvēlaties iepirkties tiešsaistē, mēs darām visu, lai iepirkšanās process būtu pēc iespējas individuāls. Varam apspriest kleitu caur Whatsapp vai e-pastu, pārbaudīt visus izmērus pirms pirkuma un veikt izmaiņas, ja nepieciešams un iespējams.

Piegādes laiks ir atkarīgs no izmaiņām un kurjera. Mēs dodam priekšroku vērtīgu līgavu kleitu piegādei, izmantojot Fedex, tāpēc piegāde visā pasaulē aizņem tikai dažas dienas.

Visas līgavas kleitas ir iesaiņotas īpašā NYMF apģērba pārvalkā/somā.


Lasi

KĀZU KLEITA - TĒRPS, KAS IZPAUŽ SIEVIETES DZIĻĀKO BŪTĪBU