1 gadus ar mums

VIGAN CAKES

Burtnieku iela 2, Teika, Rīga, LV-1006

+371 20504704

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu VIGAN CAKES


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kāzās arvien biežāk tiek izvēlētas vegāniskās kūkas. Tajās netiek izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti, piemēra, piens un olas, tādējādi lieliski piemērots cilvēkiem ar dažādām pārtikas alerģijām un nepanesamībām.

Ļoti vēlos uzsvērt tieši savu lauciņu, ar to ka negatavoju standarta kāzu vairākstāvu tortes. Manis radītās kūkas VIGAN CAKES vienmēr būs vienāda izmēra – 24cm diametrā un sagriezt kūku var 10-12 gabaliņos. Kāzās, kur tiek aicināti 50-70 viesi, būtu nepieciešamas 5-7 kūkas. Šī ir lieliska iespēja pārim izvēlēties dažādu garšu un krāsu kombinācijas, piedāvājot viesiem izbaudīt kaut ko pavisam neparastu daudzveidību un krāsainību.

No pieredzes varu droši apgalvot, ka visiecienītākie salikumi ir balto krāsu kūku salikumi: Vaniļas, Rabarberu, Bounty un Cidoniju siera kūkas.

Katra sezona atnes ko jaunu un vienmēr pārim piedāvāju izbaudīt sezonālās kūkas, kā piemērs Rudens garšas. Viena no iecienītākajām kombinācijām būs Pumpkin Spice, Cidoniju un Sāļās Karameles Tartalete. Šīs kūkas iesaku baudīt ar tasīti kafijas vai tējas vai šampanieti, tādējādi pilnībā izbaudot garšu buķeti.

Kāzu kūka, kas piemērota katram viesim un pārsteigs ikvienu nemaz nenojaušot mums ikdienā ierasto produktu neesamību. Tās atmiņās paliks ikvienam, gan bērniem, gan pieaugušajiem.

vigan cakes


Pasūtīšana/Piegāde

  • Pasūtīt kūku/as būtu vēlams vismaz 1-2 nedēļas iepriekš, bet jo agrāk jo labāk;
  • Minimālais pasūtījuma daudzums: 1+ (nav ierobežojuma);
  • Piegāde iespējama Rīgas robežās.

Cenas

30-35eur (cena par kūku, svars 1.1-1.3kg)


Rotājums

Tikai ogas vai augļi (atkarīgs no sezonā pieejamā). Uzraksti un cipari netiek veidoti.


Dāvanu karte

30eur ( iespējams iegādāties VIGAN CAKES studijā Burtnieku ielā 2)


Vairāk informācijas arī: VIGAN CAKES


KĀZU SALDUMICiti pakalpojumu sniedzēji