Sūtīt ziņu Atpūtas Vieta Rubeņi


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Senu mūru ieskautā lauku īpašumā, 5 km attālumā no Gulbenes, atrodas atpūtas vieta “Rubeņi”. Nesen atjaunotais svinību šķūnis sniedz īpaši senlaicīgu noskaņu un būs piemērots līdz pat 100 cilvēku lielām svinībām.

Atpūtas vietā “Rubeņi” atrodas autentiska pasākumu ēka – šķūnis, teritorija āra aktivitātēm un seni mūri, kas sniedz šai vietai īpašu atmosfēru.

Nakšņošanas iespējas 2022. gada vasarā tiks piedāvātas glempinga teltīs

“Rubeņi” ir piemēroti gan ceremonijām, gan vienas vai divu dienu svinībām. Teritorijā atrodas dīķis un kubls, kas sniegs papildus atpūtas iespējas apmeklētājiem. Blakus esošais parks piedāvā baudīt mākslu, unikālus vides objektus un aktīvu atpūtu.

Sniedzam iespēju nodrošināt pasākuma dekorēšanu, ceremonijas un mičošanas vietas izveidi un iekārtošanu, kā arī personalizētu dekorāciju izgatavošanu.


Papildus piedāvājumi

  • Papildus tiek piedāvātas arī meistarklases – koka priekšmetu izgatavošana, ziepju vārīšana, apģērba apdruka, kā arī dažādas citas izklaides – laseratg, piepūšamās atrakcijas, āra spēles (cornhole, disku golfs).
  • Izvēloties organizēt savu pasākumu pie mums, mēs palīdzēsim ar ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu, dekorēšanu, izklaides programmu, mūziķiem, un citiem aktuāliem jautājumiem.
  • Piedāvājam izīrēt retro stila motorolleri fotosesijai vai nelielam izbraukumam.
  • Iespēja nakšņot glempingā, relaksēties kublā, kā arī izbaudīt sejas vai ķermeņa masāžu, atrodoties pie dabas.

Vieta skaistām fotogrāfijām

Īpašākās un skaistākās bildes var tapt gan atpūtas vietas “Rubeņi” īpašumā un svinību šķūnī, gan pie senajiem mūriem vai pie simtgadīgajiem ozoliem. Blakus esošais Stāķu parks ar tajā esošajiem unikālajiem vides objektiem, kā piemēram, “Dabas viesistaba” un “Bezgalīgā sirds”, palīdzēs radīt fonu un noskaņu neaizmirstamiem kadriem.
Citi pakalpojumu sniedzēji