3 gadus ar mums

H2O BANKETI

Aisteres iela 2, Durbes iela 4, Rīga, LV-1048, Latvia

+371 25699997

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu H2O BANKETI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Skaistas un funcionālas H2O Banketu telpas kāzu svinībām Rīgā,  H2O kvartālā

Banketi uz vietas (mūsu svinību telpās Durbes ielā 4, Rīgā) vai izbraukumosH2O Banketu komandas misija ir radīt īpašu svinību noskaņu un uzburt visskaistākos svētku mirkļus, pasniedzot gardas maltītes, piedāvājot profesionālu servisu un individuālus risinājumus.

Dodamies ne vien izbraukuma banketos, bet arī uzņemam viesus skaistās svinību telpās Rīgā, H2O kvartālā, Durbes ielā 4. Mūsu svinību telpas sastāv no divām savstarpēji savienotām zālēm ar kopējo ietilpību līdz 150 personām. Interjers veidots gaumīgs un neitrāls, lai būtu ērti pielāgojams pasākuma tēmai un formātam. Par gaumīgu akcentu kopumu kalpo un telpām raksturu piešķir izteiksmīgi interjera risinājumi, kā dekoratīva ķieģeļu siena, spoguļelementi.

 

Nodrošinām pilnu banketu servisu, pasniedzam izmalcinātas uzkodas, servējam auksto galdu un klājam bagātīgu kāzu mielastu. Pasniedzam kokteiļus un piedāvājam bārmeņu servisu. Pieejamas dažādas universālās banketu ēdienkartes, bet, atbilstoši jūsu vēlmēm, varam veidot individuālu piedāvājumu.

Parūpēsimies arī par noformējumu –  tēmai atbilstoši piemeklētām mēbelēm, traukiem, tekstilu, galda dekorācijām, svecēm un floristiku. Ērta nokļūšana, un teritorijā pieejama bezmaksas autostāvvieta.


 

 

h2o-banketi kāzām

Vairāk info arī: H2O BANKETI
Citi pakalpojumu sniedzēji