Ieraksts šķita noderīgs? Dalies ar to savos sociālajos tīklos. Lai dalītos, izvēlies sev ērtāko sociālo tīklu platformu.

Sazināties ar Kempings pie Daugavas | Ceriņi


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.


Vēlos saņemt ziņu uz


Sajūtu vieta Ceriņi pie Daugavas piedāvā daudzveidīgas iespējas kāzu svinību norisei.

Mēs ejam roku rokā ar dabas daudzveidību un esam gatavi jebkādai stihijai. Piedāvājam gan vietu nelielām kāzu svinībām Daugavas krastā, gan maģisku kāzu ceremoniju saulrietā. Laika apstākļi mūs nebiedē, esam veidojuši Ceriņus mijiedarbībā ar laika apstākļiem. Lietus laikā varat izdejot savu pirmo valsi vijolnieces pavadībā sfēriskajā kupolā.

  • Vēlaties savā īpašajā dienā aizbēgt uz brītiņu no viesiem - brauciet uz Ceriņiem - fotosesijā, piknikā vai kādā citā aktivitātē.
  • Lielo Lotus Mahal telti piedāvājam arī promvešanai.
  • Lotus teltī iespējams uzņemt līdz pat 30 viesiem - lieliska vieta nelielām svinībām vai, piemēram, saderināšanās ballītei.
  • Vecmeitu ballītēm Ceriņi ir ideāla vieta, ja ar dāmām vēlaties pavadīt relaksējošu nedēļas nogali.
  • Teltis ir labiekārtotas un ar unikālu interjeru, šeit var nakšņot līdz pat 30 viesiem. Vakarā varat izbaudīt atslābinošu pirts muciņu uz ūdens, peroties ar bērzu slotām un baudot iespēju ielekt tieši no pirts Daugavā. Vai iedzert dzirkstošu vīnu atpūšoties baļļā.

Iespējams vēlaties pavadīt medus-dienas kādā no teltīm? Lai nosvinētu kāzu jubileju, sarīkotu atkāzas vai atpūstos kopā ar vedējiem - zvaniet 25678898.