Sūtīt ziņu LIBAVA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Jūsu skaistākiem dzīves mirkļiem piedāvājam svinību vietu vēju pilsētā Liepājā – vietā, kur satiekas vēsture, elegance un skaistums – atpūtas centrā Libava!

Atpūtas centra banketu zālē ar ziemas dārzu, ar palmām un strūklaku iespējams rīkot svinības līdz pat 150 viesiem. Šī zāle lepojas ar unikālu sienas gleznojumu, kurā redzami senās Liepājas skati. Pa plašajiem logiem paveras vienreizējs skats uz Liepājas Tirdzniecības kanālu un vides objektu Mīlestības koks. Telpas apgaismojums veidots kā zvaigžņotas debesis, kas rada īpaši romantisku gaisotni. Zālē ir arī skaista vēju roze, kas veidota no koka. Tā atspoguļo debespuses un vēju virzienus. Ziemas dārzā iespējams baudīt romantisku divvientulību vai kavēties sarunās ar viesiem, kā arī rīkot mazas svinības, līdz 10 personām.

Mazākām svinībām piedāvājam mājīgās restorāna telpas ar brīnišķīgo vasaras terasi, kur vērojot saulrietu un ļaujoties vēja plūsmām, jums būs iespēja baudīt neaizmirstamu vakaru!

Piekļūšana svinību vietai iespējama ne tikai ar auto, bet arī ar ūdenstransportu, jo atpūtas centra teritorija ir aprīkota ar tam paredzētu piestātni, kas nereti arī kalpo kā netradicionāla laulību ceremoniju vieta.

Jūsu un viesu labsajūtai piedāvājam arī septiņus, moderni aprīkotus, viesnīcas numurus, pirts kompleksu ar saunu, tvaika pirti un lielu masāžas vannu.

Priecāsimies tikties ar jums klātienē pie kafijas tases, izrādīt telpas un atklāt mūsu nebeidzamās iespējas!


KĀZU SVINĪBU VIETAS


Citi pakalpojumu sniedzēji