1 gadus ar mums

Anete Zatirka videography

Jaunmārupe, Latvija

+371 27046173

www.anetezatirkaphoto.lv

LV, ENG, RUS

Sūtīt ziņu Anete Zatirka videography


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Sveiki! Esmu kāzu un dažādu pasākumu videogrāfe! Tāpat arī nodarbojos ar fotografēšanu un profesionālu fotogrāfiju retušu - savu radošumu labprāt izpaužu dažādos veidos. Man ir bakalaura grāds audiovizuālajā mediju mākslā, taču vairākas prasmes esmu apguvusi un noslīpējusi patstāvīgi, darbojoties mākslas un mediju lauciņā.

Kāzu video veidošanas ceļu sāku pirms vairākiem gadiem, kad vēl biju students - iemūžināju sava lielā brāļa kāzas kā sava veida dokumentālo īsfilmu, kura pašai lika birdināt kārtīgas emociju asaras, gan to montējot, gan rādot to visai ģimenei. Sapratu, ka vēlos šo sajūtu nodot arī tālāk - citiem pāriem un citām saimēm kā vēsturisku video liecību, ko aplūkot gadu no gada.

Kā papildus iedvesma man kalpoja pāris kāzu video no senas pagātnes, kur kāzu video tika veidoti kā apjomīgas filmas, kur visi notikumi tika parādīti "tādi, kādi tie bija dabā". Protams, mūsdienu modes tendences prasa savu, taču joprojām pieturos pie "īstu" kadru ķeršanas, cenšos iztikt bez iestudētiem kadriem. Ikreiz, kad attopos kāzās ar kameru rokās, cenšos noķert to pašu sajūtu, kāda valdīja mana brāļa lielajā dienā - sarunas, joki, nejauši atgadījumi un emocijas kopā ar pašiem tuvākajiem!


Video stils/veids

Pārsvarā filmēju dokumentālas reportāžas stilā, sekojot līdzi pārim un notikumiem, cenšoties "nekrist acīs". Labprāt sadarbojos ar fotogrāfiem un dalos ar savām idejām. Ja nepieciešams, varu iemūžināt arī apsveikumus un novēlējumus pārim kā daļu no kopējā video vai arī izveidot atsevišķu video.


Video cena

Fotografēšanas un filmēšanas cena ir atkarīga no stundu skaita un nobrauktā attāluma. Pārvietojos ar savu auto, taču vienmēr izskatu variantus pārvietoties kopā ar kādu foto/video kolēģi vai kāzu viesi, ja tas atvieglo kāzu iemūžināšanas procesu.


Piedāvājums

Piedāvāju 3h, 6h, 8h un 9-12h ilgus kāzu dienas filmēšanas piedāvājumus, sīkāk jautāt privāti par piedāvājumā iekļauto video hronometrāžu. Ir iespējams iegādāties dāvanu kartes!


Citi pakalpojumu sniedzēji