Sūtīt ziņu ADAMOS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Juvelierfirma ADAMOS darbojas juvelierizstrādājumu tirgū jau 15 gadus. Savas darbības laikā esam izpētījuši pircēju vēlmes. Pateicoties tam, mēs spējam piedāvāt rotas dažādām gaumēm, bet elastīgā cenu politika dod iespēju iegādāties juvelierizstrādajumus plašai pircēju auditorijai.

Juvelierveikalā Adamos ir iespējams iegādaties jau gatavus, klasiska stila zelta laulības gredzenus, kā arī pasūtīt -izvēloties no vairak nekā 100 modeļu paraugiem. Laulības gredzeni tiek izgatavoti no 585 proves baltā, dzeltenā un sarkanā zelta ar un bez briljantiem.

Adamos-Laulibas-un-saderinasanas-gredzeni


Pasūtījuma izgatavošanas laiks aptuveni 1. mēnesis.

Tāpat juvelierveikalā var iegādāties zelta saderināšanās gredzenus ar briljantiem un dažādu citu dārgakmeņu apvienojumiem.Un atcerieties, lai rezultāts būtu maksimāli nevainojams gredzenus labāk izvēlēties klātienē, jo rotu attēli precīzi neatspoguļo to lielumu un krāsu “dzīvē”. Tā mēs varam sniegt klientam informāciju par izvēlēto preci, atbildēt uz jautājumiem, uzklausīt viņa vēlmes, precīzi noteikt gredzena izmēra lielumu.

Būsim pagodināti jums palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko laulības gredzena modeli


  • Juvelierveikals ADAMOS t/c Domina Shopping, Ieriķu iela 3, Rīga (preču sortimentā zelta un sudraba rotas ar un bez dārgakmeņiem, pērļu rotas).
  • www.adamos.lv  interneta veikalā var iegādāties sudraba un zelta rotas. Tās tiek piegādātas tikai un vienīgi ar kurjeru.

Vairāk informācijas arī: ADAMOSCiti pakalpojumu sniedzēji