2 gadus ar mums

ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA

"Kalējkrāmi", Ārlavciems, Slampes pagasts, Tukuma novads, Lv-3119

+371 26630022

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Abavas ģimenes vīna darītavas stāsts

Abavas upes krastos jau izsenis atrodas vistālāk Eiropas ziemeļos augošie vīna dārzi. Abavas ielejas reģions ir senās Kurzemes daļa, kas vēsturiski ir bijusi slavena ar prasmīgiem vīndarīšanas amata meistariem. Musdienās šajā pusē kaislīgi saimnieko jaunās skolas vīndari – Barkānu ģimene, kas nosaukuši savu vīndarītavu auglīgās Abavas ielejas vārdā – Abavas.


Labākais no Latvijas augiem un ogām!

Abavas vīndarītava atrodas pie Slampes, netalu no Abavas upes sākuma, kur pateicoties sekmīgai Eiropas projektu realizācijai, esam iekārtojuši mūsdienigu vīna ražotni. Īpašs prieks par mūsu bioloģisko ābeļdārzu, kas aug lidzas vina daritavai, no kuras senajam ābeļu šķirnēm mēs iegūstam lielisku izejmateriālu mūsu dzērieniem. Gaidīsim visus vīnmīļus un interesentus ciemos, lai bez steigas nobaudītu dažādos dzērienus!

abavas-gimenes-vina-daritava-internetveikals-kazam


Abavas dzērieni

Abavas dzērieni ir augstu novērtēti prasīgu pazinēju vidū gan Latvijā, gan ārzemēs. Vīndarītavā tiek ražoti dzirkstošie dzērieni, augu un ogu vīni, ābolu sidri, stiprie dzērieni un Velvet sērija.


Gardēžu tūres, individuālas un grupu ekskursijas

Pieņemam individuālas un grupu rezervācijas, palīdzam organizēt korporatīvos pasākumus Abavas vīndarītavas telpās. Mūsu pieredzējušie degustāciju vadītāji sniegs jums neatkārtojamu Abavas dzērienu pieredzes piedzīvojumu. Degustācijas notiek latviešu, krievu vai angļu valodās. Vīndarītavā iespējams ne tikai nobaudīt, bet arī iegādāties dzērienus līdzņemšanai. Lai Abavas dzērienu degustācijas laikā varētu sasniegt pilnīgu garšas baudījumu, piedāvājam pasūtīt uzkodu plati, kas ļaus sajust pilnvērtīgu dzērienu un uzkodu garšu savstarpēju mijiedarbību.


Vecpuišu un vecmeitu ballītes

Gādājot par īpašu noskaņu, Abavas ģimenes vīna darītava kļuvusi par skaistu vietu vecmeitu un vecpuišu ballītēm.

Vecmeitu vai vecpuisi  sagaida dažādi interesanti pārbaudījumi, kurus papildinās īpaši piemeklēti Abavas dzērieni. Programmas gaitā piedzīvosiet stāstu par kādu īpašu Spāri, kas nes svētību visām topošajām sievām un vīriem, kas pie mums paviesojas. Un kā īpašu apliecinājumu pasniegsim Goda Spāres titulu.

Piedāvājam par piemiņu no viesošanās vīna darītavā līdzi ņemt vīna pudeli īpašā noformējumā.

 


Degustāciju norise

Degustācijas ilgums: no 1 h 15 min – 2 h (atkarīgs no personu skaita). Lai piedalītos degustācijā, personai jābūt sasniegušai vismaz 18 gadu vecumu. Grupas lielums: 6 – 50 personas. Degustācijas notiek, ja grupā ir vismaz 6 personas. Ja grupa nav nokomplektēta, tiek dota iespēja pievienoties citai grupai (mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par iespēju apmeklēt ekskursiju citā laikā. Degustācijā iespejams doties arī vienai personai, maksājot cenu par 6 personām). Degustācijas cena 10,00 eiro ar PVN vienai personai, tiek piemērotas apjoma atlaides:

  • no 10 lidz 20 personām 7% atlaide
  • lidz 30 personām 10% atlaide
  • lidz 40 personām 13% atlaide
  • lidz 50 personām 15% atlaide
abavas ģimenes vīna darītava
Abavas ģimenes vīna darītava
abavas ģimenes vīna darītava
Abavas ģimenes vīna darītava

PIETURVIETASCiti pakalpojumu sniedzēji