Sūtīt ziņu Restorāns MIO


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Restorāns MIO – Romantiskā kāzu atmosfēra ar Francijas un Itālijas šarmu pašā Rīgas sirdī

Atmosfērisks restorāns Rīgas centrā ar franču un itāļu virtuves izsmalcinātiem ēdieniem un nedaudz ierastākiem, taču restorāna cienīgiem Eiropas gardumiem. Latvijas svaigie un dabiskie produkti ar pārbaudītu kvalitāti un izcelsmi. Izmeklēti vīni un kokteiļi. Atspirdzinošie un karstie dzērieni. Ik dienu svaigi ziedi vāzēs – tas rada īpaši romantisku atmosfēru. Sveces, galda piederumu īpaši izgreznotās kabatiņas, retro trauki, porcelāns – tiem, kas patiesi novērtē gaumīgu apkalpošanu. Pat kafija garšo savādāk, pasniegta smalkā porcelāna tasītē ar apakštasīti!

Restorāna dibinātāji un īpašnieki ir vīrs un sieva – Aivis Onzulis un Evita Vilde-Onzule. Varbūt tādēļ tas ir kā radīts kāzu ceremonijām?! Mīlestība, iecietība, savstarpējais atbalsts un ticība tam, ko dari – pamatu pamats! Maziem solīšiem, ar lielu drosmi un grūtību pārvarēšanu tapa šis brīnišķīgais restorāns – MIO. No idejas par franču sendvičēriju līdz pilnvērtīgam restorānam, kur ik detaļa ir pārdomāta. MIO ir kā viena ģimene. Restorāna darbinieki ar mums ir jau daudzus gadus. MIO ir laba aura.

Vēlies pārsteigt viesus? MIO tam ir kā radīts! Kāzu vai jebkuru citu svinību iemūžināšana šeit kļūst par veselu pasākumu! Tik daudz skaistu lokāciju, kur uzņemt savas sapņu bildes! Pēc pieprasījuma veidojam arī skaistas foto sienas ar baloniem, uzrakstiem utt.

Vēlies pārsteigt līgavaini, piedāvājot kāzas nosvinēt MIO? Viņš būs laimīgākais līgavainis uz zemes, jo redzēs, cik ļoti laimīga esi tu!

Vēlies pārsteigt līgavu, piedāvājot kāzas nosvinēt MIO? Viņa būs laimīgākā līgava pasaulē, jo MIO ir ļoti, ļoti sievišķīgs un romantisks restorāns!

Bildinājums MIO? O, jā! Tas būs neaizmirstami! Nav ideju – kā? Mēs palīdzēsim!


Ēdienu piedāvājums

Franču un itāļu virtuve, Eiropas ēdieni, Latvijas svaigie produkti, sezonālie augļi un dārzeņi. Jūras veltes, gaļas ēdieni, zupas, uzkodas pie vīna, salāti, grilēti, svaigi un fritēti dārzeņi, restorāna stilā pagatavotie bagātīgie burgeri un „Fish & Chips”, pēc kuru baudīšanas vairs nespēsiet tos saukt par „ātro ēdienu”. Labi pagatavots burgers – īpaša māksla, kas mūsu šefpavāram Aivim Onzulim nevainojami sanāk. Lieliskās mājas pastas ar trifelēm vai jūras veltēm. Dažādas kūkas un fondants ar piena saldējumu, sorbetu izlase ar ogām. Atnāciet un izbaudiet šo garšu ceļojumu restorānā MIO, Blaumaņa ielā 15, Rīgas centrā – gaidīsim jūs!

„Katrs ēdiens, ko pagatavoju, ir jauns piedzīvojums, kurā labprāt piedalos! Tas ir patiešām „mans” – gatavot, darboties, radīt ko jaunu, eksperimentēt un iepriecināt cilvēkus ar gardiem, ekskluzīviem ēdieniem! Ēdienu rotāšana ir īpašs process. Tas sniedz milzīgu pievienoto vērtību jebkuram ēdienam! Darbošanās virtuvē ir radoša meditācija, es ieguldu tajā mīlestību un veltu katrai detaļai īpašu uzmanību.” stāsta restorāna MIO īpašnieks un šefpavārs Aivis Onzulis.


Atrašanās vieta

Blaumaņa iela 15, Rīga. Centrs. Automašīnu iespējams novietot Blaumaņa ielas maksas autostāvvietās, kā arī EuroPark maksas autostāvvietās.


Rezervācija

Rezervāciju vēlams veikt vismaz nedēļu iepriekš, zvanot uz restorāna tālruņa numuru: +371 28 143 139


Maksimālais viesu skaits

60 personas slēgtajā pasākumā. Piemērotajos laikapstākļos aicināti rezervēt galdiņus arī restorāna MIO mājīgajā terasē. Restorāns piedāvā arī bērnu rotaļlietu kastes, bērnu krēsliņus, ja nākat ar mazajiem draugiem pusdienās, vakariņās vai tie piedalās kāzu pasākumā, kādā citā jūsu skaistajā un īpašajā dienā.


Cenas

35 EUR no personas slēgtā pasākuma vakariņas. Piedāvājumā ietilpst: dekorācijas, ziedi, uzkodas, pamatēdiens, dzērieni, alkohols, kūka vai kāds izvēlētais deserts. Parūpējāmies arī par veģetāriešiem un vegāniem, uzklausām jūsu vēlmes, pagatavojam uz vietas iespējamās ēdienu kombinācijas. Ja viesi vēlas īpašo piedāvājumu, tad cenas tiek izrunātas attiecīgi, iekļaujot vai izslēdzot konkrētās vienības. Restorāns MIO – viss jūsu komfortam un atpūtai, lai svētki vai romantiskais vakars būtu neaizmirstami!


Citi piedāvājumi

Piedāvājam kāzu dekorācijas, ziedu kompozīcijas, lai jūsu svētki kļūst patiesi grezni un īpaši. Izstrādājam gaumīgas galda kartes pēc jūsu izvēlētajiem motīviem, tematikas. Pēc nepieciešamības sarūpēsim arī viesu izvietojuma sarakstu pie galda, individuāli izstrādātas ēdienkartes ar iepriekš izvēlētiem ēdieniem. Neatradāt ēdienkartē ēdienus, ko vēlētos iekļaut banketa sarakstā? Pidžamu ballīte ar vēlajām brokastīm? Kāpēc ne? Ideāli, piemēram, vecmeitu ballītes sākumam! Brokastu piedāvājumi jūsu rīcībā! Nāciet ciemos un izrunāsim pie kafijas tases, kādas variācijas mēs varam piedāvāt. Veģetārie un vegānu ēdieni, īpašie svētku piedāvājumi. Kristības, vecmeitu vai vecpuišu ballīte, kāzas, bērna gaidīšanas svētki jeb Baby shower, dzimšanas dienas, vārda dienas un izlaidumi. Esam atvērti jūsu idejām! Bērniem piedāvājam uz vietas pagatavot ēdienus pēc jūsu vēlmēm. Lūgums iepriekš ziņot par niansēm.

Vēlaties tematiskās kāzas vai ballīti? Labprāt organizēsim franču, itāļu, vācu vai jebkuras citas valsts stila slēgto pasākumu. Parūpēsimies par attiecīgās atmosfēras izveidošanu: mūziku un noformējumu, ēdieniem un dzērieniem. Cenu piedāvājums tiek izrunāts individuāli, atkarībā no izvēlētajām opcijām. Katra nianse ir svarīga. Ik detaļa veido pārdomātu darbību kopumu, kas rezultējas ar krāšņu atmosfēru, kurā jūs pavadīsiet savu īpašo dienu, kurā būsiet laimīgi un smaidīgi gan jūs, gan jūsu viesi.

Kas nāk no sirds, tas vienmēr būs skaists, īpašs un neaizmirstams. Tāds ir restorāns MIO. Mio tulkojumā no itāļu valodas – mans. Sirdij tuvs, mīļš un dāsns… Mans… Smalks, grezns, bet vienlaicīgi tik mājīgs un sirsnīgs. Mans, jo šeit gribas uzkavēties ilgāk, mierīgi malkojot kafiju un palasot kādu aizraujošu grāmatu, darbojoties pierakstos vai tiekoties ar tuvu cilvēku, sadarbības partneri – MIO visus uzņems ar siltumu un mīlestību. Mans, jo tika lolots un izsapņots. Mans, jo unikāls un piepildīts ar radošumu.

„Es runāju ar MIO. Nopietni. Domās vai klusītiņām. Mēs apmaināmies ar enerģētiku, ar siltumu un mīlestību. Mēs sniedzam spēku viens otram jau gandrīz 10 gadus. Tas ir tiešām „mūsu – mans un vīra – lolojums.” stāsta restorāna līdzīpašniece, māksliniece un dizainere Evita Vilde-Onzule.

Jūs varat izvēlēties galdiņu terasē vai restorāna telpās, taču noteikti iesakām iepazīties ar MIO tuvāk. MIO – šeit katra detaļa pastāsta savu stāstu, atklāj, iespējams, arī kādu noslēpumu. Ikviens MIO atradīs savu „mīļstūrīti”, kur atpūsties no ikdienas steigas, izbaudīt patiesi gardus un bagātīgus ēdienus, veldzēties vai sasildīties ar iecienītiem dzērieniem. MIO ir kā smalks muzejs – kamēr gaidāt savu pasūtījumu, jums noteikti būs interesanti aplūkot restorāna dizainu. Var pārņemt sajūta, ka nokļuvāt antīkajā boutique jeb smalkajā muzej-veikaliņā. Mūsu restorāns ir atvērts arī jūsu pūkainajiem mīluļiem.Citi pakalpojumu sniedzēji