Sūtīt ziņu Adorarte


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Adorarte produkti ir radīti, lai ikdienas steigā mēs atrastu mirkli sev, ieklausītos savā ķermenī un pietuvotos tuvāk dabai, izmantojot ēterisko eļļu maisījumus un dabisku kosmētiku, vairojot mīlestību pret sevi.

Lietojot ēterisko eļļu maisījumus, tie palīdz līdzsvarot čakras, kas ir enerģijas centri ķermenī. Gadījumā, ja šie centri ir bloķēti un enerģija neplūst brīvi, var just garīgu un fizisku nelīdzsvarotību, kas izpaužas kā stress, nemiers vai nogurums.

Katrs produkts tiek radīts un iesaiņots ar rūpēm, pozitīvā enerģijas frekvencē.

Esam par to, lai katrs pirkums ir kā dāvana un pārsteigums!


Par mani 

Noslēdzoties divu gadu ilgiem eksperimentiem, nosaukuma maiņai, produktu testēšanai, neveiksmēm, kas ik pa laiciņam lika sapurināties, bet vēlāk ar prieku atskatīties, ka tikts tam pāri, pamazām sākas jaunu ideju attīstības posms. Noteikti zināt teicienu, ka "trīs lietas, labas lietas". Manā gadījumā tās vienmēr ir divas - lai ko darītu, otrā reize būs veiksmīgā! Kāpēc es to stāstu? Jo šis jau ir otrais starts, kas nozīmē, ka nevar neizdoties.

Pievēršoties pašizaugsmei, kas ietvēra ne tikai izglītību un biznesu, bet arī garīgo pusi, uzsāku interesēties par ēteriskajām eļļām. Pavisam nejauši Facebook ieraudzīju meistarklasi, uz kuru uzreiz pieteicos. Tur gan radījām smaržas, kas bija mans sākotnējais nodoms – radīt smaržas. Todien tik ļoti mani apņēma ēterisko eļļu enerģija, ka tieši tajā pašā dienā atradu visu, kas nepieciešams, lai uzsāktu veidot ēterisko eļļu maisījumus. Kopš tās dienas sapratu, ka vēlos radīt ko skaistu, kas pacels gan mūsu garu, gan uzlabos fizisko pašsajūtu. Vairāk koncentrējos uz sievietēm, tajā laikā bija aktuāla sevis iemīlēšanas tēma, vēlējos, lai mani produkti ir palīgs pievērsties sev, izzināt sevi un savas emocijas, runāt ar savu ķermeni, izprast savas rīcības. Un šajā jautājumā, manuprāt, vislabāk var palīdzēt kaut kas ļoti tuvs, un tā ir daba. Ēteriskās eļļas tiek ražotas no augiem, kas pietuvina mūs dabai, apreibina no burvīgās smaržas un arī to izvēle daudz pastāsta par mūsu emocionālo stāvokli. Izzinot to visu, novadīju savu pirmo ēterisko eļļu meistarklasi!

Par ķermeņa kosmētiku ir cits stāsts! Lai arī mums Latvijā ir vislabākie kosmētikas ražotāji, tieši mana āda nespēja pierast ne pie viena produkta. Laika gaitā sapratu, ka vienkārši jāmēģina to gatavot pašai. Testējot sastāvdaļas, atradu sev piemērotākās un savu rezultātu vēlos piedāvāt arī jums!


Ķermeņa sviests "Body Marshmallow", 17.50 eur

Barojošs ķermeņa sviests, kas satur vērtīgas sastāvdaļas - kakao sviestu, šī sviestu un mango sviestu, kas reti sastopams kosmētikā un ir spēcīgs mitrinātājs. Papildus šīm sastāvdaļām ir čia sēklu eļļa un saldo mandeļu eļļa.

Ātri iesūcas ādā pateicoties arorūtas pūderim, viegla konsistence – neradīs taukainības sajūtu. Patīkams, maigs šokolādes aromāts. Pēc pirmās lietošanas reizes būs jūtama maigāka un mirdzošāka āda.

Lietošana: Nelielā daudzumā (vai arī lielā, atkarībā no garastāvokļa) iemasēt ar maigām kustībām visu savu skaisto ķermeni vai arī tikai sausākās ķermeņa vietas.

Brīdinājums: Ķermeņa sviesta dabiskuma dēļ tas ātri kūst, tāpēc uzglabāt to vēsās vietās, kur tam nepiekļūst tieši saules stari/karstums.

Ingredients: Butyrospermum Parkii, Theobroma cacao Seed Butter, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Salvia Hispanica Seed Oil, Maranta Arudinacea, Parfum.


Ēterisko eļļu maisījums pudelītē "Abundance", 15 eur

Ēterisko eļļu maisījums labklājības un pārpilnības, miera vairošanai ar apelsīnu, vīraku, pačūliju, ingveru, melno egli, krustnagliņu un kanēli ar saldo mandeļu bāzes eļļu.

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus sinesis, Boswellia serrata, Pogostemon cablin, Zingiber officinalis, Picea mariana, Eugenia caryophyllata, Cinnamomum zeylanicum

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Ēterisko eļļu maisījums rullītī "Goodnight", 13.50eur

Ēterisko eļļu maisījums labākam miegam, mieram, labdsajūtai ar lavandu, ciedra koku, vībotni un saldo mandeļu bāzes eļļu.

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Artemisia vulgaris, Cedrus atlantica.

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Ēterisko eļļu maisījums rullītī "Balance", 13.50 eur

Ēterisko eļļu maisījums garastāvokļa līdzsvaram ar greipfrūtu, laimu, citronu, zaļo mandarīnu un saldo mandeļu bāzes eļļu.

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus paradisi, Citrus Aurantifolia, Citrus limonum, Citrus reticulata Blanco.

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Ēterisko eļļu maisījums rullītī "Awaken Love", 13.50 eur

Relaksējošs un mīlestību veicinošs ēterisko eļļu maisījums ar magnoliju, gardēniju un saldo mandeļu eļļu, mazinās trauksmi un stresu, atvērs sirdi mīlestībai. 

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Michelia alba, Gardenia grandiflora.

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Ēterisko eļļu maisījums pudelītē " Female spirit", 15 eur

Ēterisko eļļu maisījums, lai atmodinātu sievietes garu, seksualitāti, pārliecību ar damaskas rozi, verbēnu, neroli, gardēniju, greipfrūtu un saldo mandeļu bāzes eļļu.

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Rosa Damascena, Lippia citriodora, Citrus aurantium, Gardenia grandiflora, Citrus paradisi.

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Ēterisko eļļu maisījums pudelītē "Harmony", 15 eur

Ēterisko eļļu maisījums ar pačūlijas ēterisko eļļu un mango ekstraktu ar saldo mandeļu bāzes eļļu. Palīdzēs izjust harmoniju, just mieru. Aromāts, kas liks sazemēties, fokusēties uz sevi un savām sajūām. 

Roku darbs, ražots Latvijā.

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract.

*Ziediņi produktā var atšķirties no attēlā redzamajiem. 


Kā izmantot ēterisko eļļu maisījumus?

Četras labākās vietas ēterisko eļļu maisījumu uzklāšanai:

  • Kāju apakšdaļa
  • Aiz ausīm
  • Uz deniņiem
  • Uz plaukstu locītavām

Pirms iemasēt maisījumu pulsa vietās, sasmaržojiet to, uzpilinot/uzrullējot eļļu uz plaukstām un pieliekot pie deguna. Ieelpojiet trīs dziļas ieelpas un ļaujieties sajūtām, kuras sniedz šis aromāts.

Produkti tiek iesaiņoti baltā auduma maisiņā - kā attēlā.