2 gadus ar mums

SIM MAIZE

+371 29627752

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu SIM MAIZE


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

SIM Maize aicina – padari savu dienu neaizmirstami košu!! Vecmeitu ballītei piestāvēs, jautru čalu pavadībā, piepildīt sevi ar neaizmirstamu radīšanas piedzīvojumu.

SimMaize – dabīgā ierauga maizes cepšanas aktivitāte topošajai sievai, kas var tikt apvienota ar jebkuru no zemākminētajām meistarklasēm (papildus 25e). Topošā sieva iejauc maizes mīklā sev tīkamās piedevas (sēklas, riekstus, garšvielas), ieprieš mēģinot uzminēt pēc smaržas, skata kas tās ir (tādā veidā var saprast vai būs laba sieva, kas vēl jāpilnveido), tad mīklu liek formiņā, izrotā un liek cepties. Kamēr maize cepās, notiek izvēlētā meistarklase, pēc tam maizīte paliek topošajai sievai, lai cienātu draudzenes vai nestu degustēt līgavainim.

sim-maize-vecmeitu-un-vecpuisu-ballites


Cenas

Izmaksas ir vidēji 20-25 eur no personas (visi materiāli iekļauti cenā), atkarīgs no izvēlētās meistarklases vieda un nepieciešamajiem materiāliem, un ceļa izdevumiem.


Dalībnieku skaits

Vēlamais skaits – 10 cilv., bet var vienoties atsevišķi arī par mazāku dalībnieku skaitu.


Meistarklases

ZIEDU KROŅU MEISTARKLASE

Sava unikālā ziedu vainaga, pusvainaga vai stīpiņas radīšana no skaistiem mākslīgajiem ziediem un dekoratīvajiem elementiem, kas lieliski kalpos kā košs fotosesijas atribūts.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

KRISTĀLA PĒRLĪŠU KROŅU MEISTARKLASE

Mirdzoša pērlīšu kroņa radīšana, lai ikviena dalībniece sevi kronētu par visskaistāko un spoži uzmirdzētu gan vasaras saulē, gan ziemas sniegā, jo pērlīšu kroņi ir aktuāli visu sezonu.

  • Meistarklase norit vidēji 3 stundas.

FANTĀZIJAS KROŅU MEISTARKLASE

Meistarklase, kuras laikā var ļaut brīvu vaļu savam radošumam un rotaļīgumam, jo no pieejamajiem materiāliem (mākslīgajiem ziediem, pērlītēm, spalvām, stieplītēm, utt.), iespējams izgatavot fantāzijas kroni, kas būs absolūti unikāls un, pilnīgi noteikti, fantastisks, pašu rokām darināts vasaras festivālu aksesuārs.

  • Meistarklase norit vidēji 2 -3 stundas.

ZIEDU KAKLAROTAS MEISTARKLASE

Iespēja radīt burvīgu ikviena tērpa papildinājumu – ziedu apkakli, kas nav tik plaši izplatīts aksesuārs kā ziedu galvas rotas, taču, nešaubīgi, ienes košas krāsas garderobē un vienkāršu topiņu nekavējoties pārvērš par efektīgu svētku apģērbu.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

ZIEDU APROCES MEISTARKLASE

Radi skaistu akcentu ikvienam tērpam un pasākumam – ziedu aproci. Šo aksesuāru bieži izvēlas līgavas māsas un vecmeitu ballīšu dalībnieces.

  • Meistarklase norit vidēji 1 – 1,5 stundu.

SAPŅU ĶĒRĀJU MEISTARKLASE

Sava mājas dekora, sapņu sarga vai lieliskas dāvanas radīšana no spožām lentītēm, košām spalvām un pērlītēm, krāsainiem diedziņiem, ievijot tajā tikai labākās domas un mieru.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

DZĪVO ZIEDU VAINAGU MEISTARKLASE

Iespējams izgatavot arī ziedu kroni no dzīvajiem ziediem. Nav nepieciešama elektrība, iespējams darboties jebkur. Meistarklasi iespējams papildināt ar stāstījumu par ziedu simbolisko nozīmi topošās sievas vainagā.

  • Meistarklase norit vidēji 2 – 2,5 stundas.

Papildus piedāvājumi

Atsevišķi vienojoties, papildus iespējami arī hennas zīmējumi vai hennas zīmēšanas meistarklase, lai katrs pats var radīt zīmējumu sev.

Iesakam ņemt līdzi darbošanās prieku, visiem sanāk!Vairāk info arī: SIM MAIZE


VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTESCiti pakalpojumu sniedzēji