KĀZAS UN BILDINĀJUMS BALTAJĀ POP – UP PIKNIKĀ

KĀZAS UN BILDINĀJUMS BALTAJĀ POP – UP PIKNIKĀ

28. jūlijā Rīgā norisinājās jau otrais „L’elegante Pop-Up Picnic”. Šogad tas notika īpaši skaistā vietā – pavasarī jaunatklātā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pakājē. Spītējot laikapstākļiem, 800 piknikotāji vienu no pilsētas skaistākajiem parka laukumiem iekrāsoja baltu.

„L’elegante Pop-Up Picnic” ir noslēpumā turēts elegants pop-up pikniks pilsētvidē, kurš paredzētajā dienā notiek ar saukli „Rain or Shine We Will Dine!” (Vai līst lietus, vai spīd saule, mēs vakariņosim!) Šajā gadā tika piedzīvoti abi, jo pasākums sākās ar stiprām lietus gāzēm, kurām sekoja brīnišķīga varavīksne pāri Rīgas jumtiem un pēc tam mākoņiem izklīstot parādījās gaidītā saule. Vakars tika pavadīts priecājoties, izbaudot mirkli un neparasto piedzīvojuma sajūtu.

Par šā gada pasākuma kulmināciju kļuva divi ļoti īpaši notikumu – kāzas un bildinājums. Divi azartiski jaunie cilvēki Anita un Salvis savas kāzu dienas svinības bija izvēlējušies nosvinēt tieši „L’elegante Pop-Up Picnic”. Neilgi pēc jaunā pāra pirmās dejas, kura aizkustināja ikvienu klātesošo, sekoja cits tik pat skaists notikums – bildinājums. Kāds jaunais cilvēks, lūdza savas mīļotās meitenes roku un viņa atbildēja ar „Jā!”.

Foto stāsts, intervija ar drosmīgo jauno pāri un viņu kāzu svinību un baltā pop-up piknika „L’elegante Pop-Up Picnic” organizatori Guntu Skalbergu sekos.