1 gadus ar mums

Larsen

+371 67628895

spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Larsen


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kad Jens Reidar Larsen no Norvēģijas pirms vairāk nekā 100 gadiem meklēja jaunus piedzīvojumus, viņš atrada tos konjaka dzimtenē Francijā. Tā 1926. gadā tapa unikāls dzēriens – „Larsen“ konjaks ar tīru un harmonisku garšu, akcentējot aromātiskās vīnogu garšu nianses.


Larsen VS Cognac

Larsen VS Cognac ir izturēto dažādu reģionu eaux-de-vie sajaukums no Fins Bois līdz Grande Champagne. Spilgti zeltainas krāsas harmonisks konjaks ar žāvēto aprikožu un apelsīna ziedu aromātiem, vaniļas notīm. Maigs un labi sabalansēts konjaks.


Larsen VSOP Cognac

Larsen VSOP Cognac ir eaux-de-vie sajaukums no Fins Bois un Petite Champagne reģioniem. Konjaks ir spilgtā dzintara krāsā, ļoti bagāts ar aromātiem - sākot no žāvētiem augļiem līdz garšvielām, ko papildina kanēļa un vaniļas notis. No ilgstošās izturēšanas ozolkoka mucās konjaks ir ļoti sabalansēts, ar ilgstošu pēcgaršu.


Larsen XO Cognac

Larsen XO Cognac ir konjaku sajaukums no labākajiem Cognac reģioniem - Grande Champagne un Fins Bois. Tumšā dzintara krāsā ar rancio aromātiem - nogatavinātie augļi, žāvētas plūmes, valrieksti un aromātisko garšvielu klāsts no kanēļa līdz pipariem. Ļoti izteikta un intensīva pēcgarša.


Larsen Extra Or

Lai izveidotu Larsen Extra Or, bija nepieciešami vairāk nekā divi gadi. Larsena konjaka meistars Roberts Andriē vēlējās radīt ideālas kvalitātes konjaku, kas izceļ Larsena mantojumu un unikālo stilu. Maisīījums vai sajaukšana ir vissvarīgākā izcila konjaka pagatavošanas sastāvdaļa. Larsena spēks vienmēr ir bijis atrast pareizo izvēli starp dažādu gadu eau-de-vie maisījumiem. Larsen Extra Or ir harmonisks vecāko un labāko eau-de-vie maisījums. Elegants konjaka stils ar patiesi augļu nokrāsu lieliski izceļ stilu, kas raksturīgs Larsen konjaka namam.Aromāts un garša: Intensīvs kafijas, kakao, plūmju un vaniļas aromāts, ko pastiprina trifeļu notis un smalkas garšvielas. Zīdaina tekstūra un maiga garša, patīkama pēcgarša. 


Larsen VSOP Sneakers Edition

Kedu kultūras dvēsele ir ļoti tuva Larsen piedzīvojumu meklētāja dvēselei. Zinātkāres un gara izpētes vadīti mēs iesim savu ceļu. Larsen VSOP Sneakers Edition ir eaux-de-vie sajaukums no Fins Bois un Petite Champagne reģioniem. Konjaks ir spiltā dzintara krāsā, ļoti bagāts ar aromātiem - sākot no žāvētiem augļiem līdz garšvielām, ko papildina kanēļa un vaniļas notis. No ilgstošās izturēšanas ozolkoka mucās konjaks ir ļoti sabalansēts, ar ilgstošu pēcgaršu. Larsen Sneakers Edition pudele tiks ievietota kokvilnas maisiņā ar Larsen logo zelta krāsā, un iepakots apavu tipa kastē.


Larsen Origins VSOP

Šis limitētā daudzuma produkts sakņojas mūsu dibinātāja Jens Reidar Larsena vēsturē, kurš radīja Larsen konjaka stilu ar izteikti augļainu raksturu, kas nāk no Fins Bois reģiona. Lielisks 9 gadus vecs VSOP konjaks, gandrīz XO klasē, kas sākas ar 10 gadiem.Tiek uzskatīts, ka Fins Bois ražo smalkas/augstas kvalitātes eaux-de-vie — un tiek plaši izmantots kā bāze vai pildviela daudzos konjaka maisījumos. Lai gan lielākie zīmoli parasti ražo vairāku cru maisījumus, daudzi mazāki ražotāji ražo dažāda vecuma atsevišķus cru maisījumus. Larsen Origins VSOP izmanto viena maisījuma cru, kas pats par sevi nozīmē augstas kvalitātes produkts.


Larsen Viking Ship Cognac Fine Champagne

Larsen Viking Ship Cognac Fine Champagne ir ļoti īpašs maisījums, kurā izmantoti eleganti aromāti no diviem pirmajiem konjakiem - Grande un Petite Champagne.

KRĀSA Skaista dzintara.

SMARŽA Augļu un ziedu aromāti, eksotiski augļi, piemēram, pasifloras augļi, līčes un vaniļa, ceriņi kā ziedu notis.

GARŠA Neaizmirstams baudījums ar eleganci un ļoti gludu, garu pēcgaršu.

PASNIEGŠANA Larsen Viking Ship ir jābauda tīrs, lai izgaršotu un izbaudītu unikālo maisījumu.


LARSEN VS WITH LEMONADE

Konjaka kokteilis ar limonādi

Sastāvdaļas:

  • 50 ml Larsen VS konjaka
  • Limonāde
  • Vīnogas
  • Ledus

Pagatavošana:

  1. Glāzē liek ledu
  2. Pievieno konjaku un limonādi pēc izvēles Apmaisa
  3. Dekorē ar vīnogām


Larsen XO Vienkārša pasniegšanas metode

Nepieciešams: 50 ml Larsen XO konjaka. Iesakām to malkot tīrā veidā.


Larsen VSOP on the rocks Ieteicamā pasniegšanas metode

Nepieciešams: 50 ml Larsen VSOP konjaka, Ledus. Iesakām to malkot tīrā veidā ar ledu.Citi pakalpojumu sniedzēji