1 gadus ar mums

Nordic Spirits Lab

+371 67628895

spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Nordic Spirits Lab


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

NORDIC SPIRITS LAB

Ziemeļvalstu zinātnieku, rūpniecības ekspertu un radošu sapņotāju grupa. Tās mērķis ir pārorientēt un virzīt pasaules dzērienu baudīšanas kultūru - to, kā un ko pasaule dzers. Nordic Spirits Lab Gin ir nelielās partijās destilēts Dry Premium džins. Tā unikālo buķeti veido intensīva kadiķoga, koriands un zirdzene, kas apvienoti ar citrusaugļu miziņas un apelsīnu ziedu aromātiem. Džins papildināts arī ar akvavit pagatavošanai tik raksturīgajiem ekstraktiem, kas iegūti no ķimenēm un dillēm.

NORDIC SPIRITS LAB Mediterranean

NORDIC SPIRITS LAB Mediterranean džins tiek destilēts mūsu Ziemeļvalstu spirta rūpnīcās Rajamäki un Sundsvall. Klasiskā džina un Vidusjūras augu izcelsmes produktu kombinācija: kadiķa ogas, koriandra sēklas, angelikas sakne, bergamotes miza, citrona miza, rūgtā apelsīna miza, apelsīna zieds, rozmarīns. Modernā Kalabrijas bergamote garšai piešķir saldumu, asumu un sarežģītību. Augi tiek destilēti atsevišķi. Tas ļauj mums izmantot unikālu destilācijas procesu, kas precīzi pielāgots katram augam un garšvielai atsevišķi, un tādējādi iegūt vislabāko garšu. Garšas profils: Kadiķa ar svaigām un elegantām pikanta citrusaugļu notīm un noturīgu pēcgaršu, kas atgādina siltu un tomēr svaigu itāļu vakara vēsmu.


Cloudberry Martini

Kā tikko nokritis sniegs 

Sastāvdaļas:

 • 40ml Nordic Spirits Lab džins
 • 40ml Lāceņu liķiera (21%), piemēram Lapponia Cloudberry
 • 40ml ābolu sulas
 • 10ml svaigi spiestas citrona sulas

Pagatavošana:

Visas sastāvdaļas ievietojiet šeikerī, enerģiski sakratiet vismaz 15 sekundes. Pārlejiet atdzesētā kokteiļu glāzē, dekorējiet ar mētrām vai melleņu zariņiem.


Nordic Gin Tonic

Vienkārši smalkā klasika.

Sastāvdaļas:

 • 40ml Nordic Spirits Lab Mediterranean džins
 • Double Dutch Indian Tonic Water
 • Ledus

Pagatavošana:

 1. Piepildiet glāzi ar ledus gabaliņiem
 2. Pievienojiet džinu
 3. Piepildiet glāzi ar Double Dutch Indian Toniku
 4. Izrotājiet ar citrona miziņu

 Citi pakalpojumu sniedzēji