1 gadus ar mums

Saaremaa GIN

+371 67628895

www.spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Saaremaa GIN


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Saaremaa ir visatpazīstamākais zīmols Igaunijā, kas radies 1996. gadā. Tā sākums bija degvīns un nosaukts pateicoties Sāremā salas skaistumam, ko iedvesmojusi Sāremā salas tīrā daba, kultūra, vēsture un dialekts.


Saaremaa DRY gin

Saaremaa DRY Gin ir izgatavots no Sāremā savvaļas kadiķu ogām un izcilākajiem uz salas mītošajiem augiem.Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes izejvielām un kristāldzidra avota ūdens, izmantojot tradicionālo destilācijas procesu.


Saaremaa RHU gin

Atsvaidzinoši aromātisks tradicionāli destilēts premiālais rabarberu džins. Ražots, izmantojot Saaremaa salas savvaļas kadiķogas un citas dabīgās augu valsts izejvielas. Izcils džins ar perfekti sabalansētu kraukšķīgo kadiķogu un svaiga rabarbera garšu. Ideāls baudīšanai tīrā veidā vai dažādos kokteiļos. Ieteicamais pasniegšanas veids - ar ledu un toniku!


Saaremaa ORE gin

Sāremā apelsīnu džins ir patiesi gards jaunums Saaremaa džinu klāstā, kas pagatavots ar domu, lai jebkurš vakars ar draugiem būtu patiesi mājīgs un patikams. Bagātīgs un auglīgs Saaremaa ORE džins, kas izgatavots no sulīgiem apelsīniem, kas klasiskajam Saaremaa džinam pievieno citrusa notis. Saaremaa ORE džinam ir ideāls līdzsvars ar augļu apelsīnu rūgto un saldo garšu, kas līdzsvarots ar Saaremaa sausā džina sarežģītību.Klasiski to vislabāk var pasniegt ar toniku un izspiestu apelsīnu šķēli, taču patīkams tas būs arī pasniegts uz ledus.


Saaremaa CUR gin

Saaremaa Gurķu un ingvera džins ir tradicionāli destilēts džins ar perfekti sabalansētu kraukšķīgu kadiķu, svaigu gurķu un maigi pikantu ingvera garšu. Lai izbaudītu jaunā džina garšu, iesakām to pasniegt glāzē ar ledu, citrona miziņu, pāris gurķu šķēlēm un toniku.


Saaremaa RAS gin

Svaigs un aromātisks aveņu džins, kura garšā harmonizējas sulīgas avenes, kadiķogas un citrona miziņa. Saaremaa Ras Gin ir pilnvērtīgs džins ar vienmērīgu aveņu un kadiķa līdzsvaru. Klasiskās džina sastāvdaļas kā kadiķa ogas, koriandra sēklas, dižsardzene jeb dārza angelika sakne, un citrona miziņas tiek destilētas, lai piešķirtu izsmalcinātus klasiskā džina aromātus. Dabisko aveņu ekstrakts tiek izmantots, lai džinam piešķirtu pilnvērtīgu un svaigu aveņu garšu. Šis džins būs lieliska klasiskā džina sastāvdaļa. Sajauciet šo džinu kopā ar ledu un toniku, un dekorējiet ar citrona daiviņu.


Saaremaa RAS Gin Sour

Svaigs aveņu džina kokteilis ar citrusa skābumiņu

Sastāvdaļas:

 • 50 ml Saaremaa Ras džina
 • 25 ml cukura sīrups
 • 25 ml citrona sula
 • Puse olas baltuma
 • Avenes dekorēšanai
 • Ledus

Pagatavošana:

 1. Visas sastāvdaļas liek šeikerī, visu sakrata, līdz olas baltums ir viegli saputojies. Pievieno šeikerī ledu un vēl visu kārtīgi sakrata, līdz šeikeris kļuvis auksts.
 2. Glāzi iepriekš atdzesē. Lej visu glāzē caur sietiņu.
 3. Dekorē ar avenēm.


Saaremaa ORE Gin & Tonic

Klasika

Sastāvdaļas:

 • 1 daļa Saaremaa ORE džina
 • 3 daļas Double Dutch Indian Tonic ūdens
 • 2 apelsīnu daiviņas un šķipsna svaiga timiāna

Pagatavošana:

 1. Piepildiet glāzi ar ledu un pievienojiet džinu un toniku.
 2. Izspiediet apelsīnu sulu kokteilī.
 3. Pievienojiet kokteilim apelsīnu daivas un timiānu.
 4. Sajauciet un pasniedziet!

 Citi pakalpojumu sniedzēji