1 gadus ar mums

Matua Sauvignon Blanc

+371 67628895

spiritsandwine.lv

alkoutlet.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Matua Sauvignon Blanc


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

  • Vinoga: Sauvignon Blanc 100%
  • Valsts/Reģions: Jaunzelānde, Marlborough
  • Vīna tips: sauss baltvīns
  • Piezīmes: Īpašais marķējums uz vīna etiķetes "Chill check" palīdz noteikt labāko vīna pasniegšanas temperatūru. Ievietojiet vīnu ledusskapī vai vīna dzesētājā, kad vīns būs sasniedzis vēlamo pasniegšanas temperatūru, baltās sniegpārslas marķējums uz pudeles etiķetes kļūs zils.

MATUA vīna darītavas stāsts ir aizsācies 1966. gadā West Auckland, kur divi brāļi Bill un Ross Spence dibināja savu vīna darītavu. Trešās paaudzes vīndari ar vīziju uzcelt jaunu vēsturi Jaunzēlandes vīnu industrijā.

Brāļi Bill un Ross bija pirmie, kuri saražoja Sauvignon Blanc vīnu Jaunzēlandē (1974. gadā) un kļuva par patiesiem Jaunzēlandes vīna nozares pionieriem.

Šodien Matua vīna darītava ir slavena, ne tikai ar lielisku Sauvignon ražošanu, bet tā ir viena no Jaunzēlandes visvairāk apbalvotākajām un starptautiski atzītajām vīna darītavām, kas ražo arī kvalitatīvus Pinot Noir un Chardonnay vīnus.

Vīnam piemīt vilinošs un tīrs tropisko augļu, ananasu un marakujas aromāts. Atsvaidzinošajā un kraukšķīgajā garšas paletē jūtami citrusaugļi, upeņu lapas un bazilika nianses.


Ēdienu saderība

Piemērots pasniegšanai ar zivju ēdieniem, jūras veltēm, viegliem sieriem un salātiem, ka arī lielisks kā aperitīvs.

Pasniegt atdzesētu līdz 8-9 ºC.
Citi pakalpojumu sniedzēji