Izvēlies iedvesmojošākos kāzu stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu sapņu kāzu iedvesmu un saglabā to savā profilā!

Gadalaiks

Stils

Krāsa

Svinību Vieta

Vide

Piedāvājumi

Kāzu fotogrāfs: ARTIS SUPE

Ceremonijas vieta: RĪGAS LUTERA EV. LUT. BAZNĪCA

Svinību vieta: RESTORĀNS OSTAS SKATI


Galvenais, ko zinājām par mūsu kāzām bija tas, ka viennozīmīgi precēsimies baznīcā. Tādēļ arī izvēlējāmies, mūsuprāt, viscēlāko un skaistāko Rīgas baznīcu, Rīgas Lutera evaņģēliski luterisko baznīcu Torņakalnā. Skaidrs bija arī tas, ka svinības notiks tepat Rīgā, tādēļ meklējām mums vispiemērotāko restorānu, kuru arī ļoti veiksmīgi un ātri atradām – tas bija restorāns Ostas skati Ķīpsalā, kas pilnīgi pārspēja visas mūsu cerības un vēlmes. Precējāmies 3. septembrī, pašā rudens sākumā, tādēļ arī kāzu noskaņa bija rudenīga

Mūsu kāzu krāsa – burgundija. Fotosesija – rudenīgā mežā. Kā gan neizmantot rudens skaistumu?

Tā bija neiedomājami skaista fotosesija nobriedušu un sarkanu ābolu dārzā.

Ņemot vērā restorāna Ostas skati ainavisko atrašanās vietu, nolēmām pie viesiem ierasties ar jahtu. Izbrauciena laikā pa Daugavu tapa fotosesija skaista saulrieta noskaņās.

Mūsuprāt, mums izdevās lieliskas un skaistas kāzas īstā pilsētnieku stilā – baznīca, restorāns, jahta un ābeļdārzs, tam visam klāt rudenīga burvība.

Nevar gan aizmirst un nepieminēt to šausmīgi stipro lietu un pērkonu, kas bija kāzu dienā jau no sešiem rītā un kas solīja izbojāt pilnīgi visu… Bet tā bija mūsu diena un viss izvērtās burvīgi!

Viens no īpašākajiem kāzu mirkļiem – bijām iestudējuši pirmo kāzu deju un mūsu vedējmāte, mums kā pārsteigumu bija uzaicinājusi mūziķi Ivo Grīsniņu-Grīsli, kas izpildīja mūsu kāzu dejai īpaši sagatavotu dziesmu! Tas bija ļoti negaidīti un emocionāli, jo nebijām pat nojautuši par šādu mirkli, plus – ņemot vērā to, cik ļoti līgava bija satraukta par pirmo deju.

Mūsu skaistākā diena viennozīmīgi bija ļoti izdevusies apņēmīgo un izdomas pilno vedēju dēļ, kuriem ir milzīgs PALDIES! Tas darbs, ko viņi ieguldīja, un veltītais laiks ir neizmērojams un, pateicoties viņiem, mūsu diena bija vēl skaistāka, vēl pārdomātāka un krāšņāka.

Kā noslēgums mūsu kāzu dienai sekoja nākamās dienas ceļojums uz Āfriku, kurā jau izbaudījām divvientulību atmiņās par mūsu skaistāko dienu.

/Elīna & Rolands/


 

Citi Kāzu Stāsti