TOP

1 gadus ar mums

GREEN VALLEY BRĪVDIENU MĀJAS

Green Valley, Žocene, Rojas pagasts, LV-3264

+371 27056622

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu GREEN VALLEY BRĪVDIENU MĀJAS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Green Valley – tās ir ērtas un musdienīgas brīvdienu mājas Ziemeļkurzemes piekrastē, Žocenes ciemā, 30 kilometrus no Kolkas.

Piedāvājam pavadīt brīvdienas, medusmēnesi vai atvaļinājumu piecās brīvdienu mājās, kuras paredzētas no 2 līdz 8 personām.

Ir četrvietīgas mājas un viena lielākā, divu guļamistabu māja ar kamīnu un kublu. Karstais kubls, atkarībā no izvēlētās brīvdienu mājas, ir jau iekļauts cenā un atrodas uz mājas terases, vai var tikt rezervēts iepriekš un tikt novietots pie tās.

Arī pirti var rezervēt iepriekš un novietot to pie izvelētās mājas.

Visas mājas ir apkurināmas un izmantojamas neatkarīgi no sezonas, vairākās mājās ir kamīns. Brīvdienu mājas atrodas 20 metrus no Rojas upes un 15 minūšu pastaigas attalumā no jūras. Blakus brīvdienu majām atrodas iecienīta taka gar Rojas upi, kuras garakais aplis ir 15 kilometri, kā arī , kādā no posmiem, esam pa ceļam jūrtakas gajējiem.

green-valley-brivdienu-majas


Rezervācija

  • Rezervāciju var veikt jebkurā vietnē un sasniegt mūs gan caur FB, Instagram, mājaslapu, Booking vai, rezervēt un uzdot jebkuru jautājumu, zvanot.
  • Darba dienās brīvdienu mājas ir pieejamas rezervācijai sākot no vienas nakts, savukārt nedēļas nogalē minimalā rezervācija ir divas naktis.
  • Izmaiņas, akcijas, īpašus piedāvājumus un jaunumus mēs izsludinām Facebook un Instagram lapās. Ja ir nepieciešams kāds individuāls risinājums, vislabāk sazināgties pa telefonu.
  • Rezervēt var pēdejā brīdī, iebraukšanas dienā, ja mājas ir pieejamas.
  • Auto viesi var novietot tieši pie savas brīvdienu mājas.
  • Lūgums ņemt vērā, ka uzturešanās Green Valley brīvdienu majās ar dzīvniekiem nav atļauta.

Papildus pakalpojumi

Papildus tam, ka brīvdienu mājas ir aprīkotas ar pilnīgi visu nepieciešamo atpūtai, kas sevī iekļauj veļu, dvieļus, kosmētiku, fēnu, aprīkotu virtuvi, grilu ar piederumiem, ir iespēja individuāli pasūtīt īpašas, romantiskas atmosfēras radīšanu, izrotašanu atbilstoši notikumam, izdekorēt un uzklāt galdu, sagatavot SPA kublu, piemēram, piepildot to pilnu ar ziedlapām, vai ļauties citām radošām idejām. Mēs esam atvērti klientu vēlmēm, lai atpūtu padarītu īpašu un neaizmirstamu, varam palīdzet ideju realizācijā.

Bērniem teritorijā ir smilšu kaste un batuts, pie upes ir speciāla vieta ugunskuram un makšķerniekiem ērta nokāpšana pie upes, kuru var izmantot arī supu/ laivu ielaišnai upē.


Cenas

Brīvdienju māju cenas ir sākot no 100 EUR par nakti un no 150 EUR – kopā ar sagatavotu karsto kublu.
Cenas ir atkarīgas no mājas veida, sezonas un vēlamā rezervācijas ilguma.


Citi pakalpojumi

Maksimālais viesu skaits, kurus var uzņemt Green Valley brīvdienu mājas vienlaikus, ir 24 viesi. Varam piedāvāt arī dāvanu kartes, taču jāņem vērā, ka nedēļas nogalēs minimālā rezervācija ir divas naktis.

green-valley-brivdienu-majas


ATPŪTACiti pakalpojumu sniedzēji