6 gadus ar mums

Miro restorāns

Mīlgrāvja iela 16, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1034, Latvija

+371 25770053

LV, RU, EN

Sūtīt ziņu Miro restorāns


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Stāsts, kas neļaus jums vilties un ļaus izbaudīt lielisku laiku, servisu un ēdiena kvalitāti.

Miro restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru, līdzās vienam no populārākajiem golfa klubiem Latvijā. Uzsverot tā atrašanās vietu, restorāna noskaņa radīta balstoties uz aktīvas atpūtas un dabas mīļotāju.

Restorānā Miro ēdienkarte ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā iespējams baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus.

Lai baudītu gan restorāna atmosfēru, gan ēdienu, nav obligāti jābūt golfa spēlētājam, Miro ir īsts atpūtas stūrītis ikvienam – gan tiem, kas vēlas aizmukt no pilsētas kņadas, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt izcilu maltīti ar tikapt lielisku skatu.

Miro plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums. Restorāns ir iekārtots tā, lai maltīti varētu ieturēt gan divatā, gan lielākā draugu kompānijā un justos brīvi un relaksējoši. Miro kalpo arī kā ar golfu nesaistītu pasākumu rīkošanas vieta – kāzas, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi un citas svinības.

Miro restorāns ir piemērota vieta dažādu izmēru kāzu svinībām

Miro iekštelpās un terasē var rīkot gan ceremoniju ar brīnumskaistu skatu, gan vakariņas ģimenes un draugu lokā, gan kāzu svinības visas nakts garumā. Kāzu svinībās un citos īpašos notikumos iekštelpās iespējams uzņemt un apkalpot līdz 170 cilvēkiem, izmantojot terasi – līdz pat 300 cilvēkiem.

Miro piedāvā augstas kvalitātes ēdienu, ko raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorāna specialitāte ir uz oglēm gatavots ēdiens, taču Miro komanda parūpēsies par atbilstošu kāzu mielastu – sākot ar sagaidīšanas dzērienu līdz kāzu tortei.

Miro restorāna lieliskā atmosfēra, īpaši jūsu vēlmēm izstrādāta ēdienkarte un laipna profesionāla apkalpošana ir viss, kas nepieciešams jūsu īpašās dienas svinībām!

ATPŪTACiti pakalpojumu sniedzēji