1 gadus ar mums

Kafijas kalendārs

+371 26041862

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Kafijas kalendārs


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kafijas kalendārs ir 15 dažādas Latvijā grauzdētas kafijas izlase, kas vedīs jūs 15 dienu piedzīvojumā kafijas pasaulē, kur katru dienu jums būs iespēja nogaršot vienu jaunu Latvijā grauzdētu kafiju.

Katru dienu jūs iepriecinās kafija ar citām garšas niansēm un tekstūru - saldāka, stiprāka, maigāka, ar karameļu vai pat plūmju garšas notīm no dažādiem pasaules reģioniem.

Nākamreiz, dodoties uz veikalu, jūs jau zināsiet, kāda kafija jums garšo, un mācēsiet atrast sev piemērotāko, jo kafijas kalendārā iekļautais ceļvedis jums pastāstīs par katru no kafijām - atšķirības starp grauzdējumiem, izcelsmi un garšas notīm. Varbūt viena no Kafijas kalendāra kafijām kļūs par jūsu "ilgi un laimīgi" kafiju.

Kafijas ir jau samaltas, sadozētas un gatavas pagatavošanai 1 personai mīļākajā kafijas krūzē, sev ērtākajā pagatavošanas veidā - aplietu krūzītē, caur filtru vai kādā no kafijas brūvrīkiem.

Kafijas kalendāra cena ir 32€


Izgatavošanas laiks

Pasūtījumus izgatavojam divu darba dienu laikā. Lielākus pasūtījumus sagatavojam vienas līdz divu nedēļu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža.


Piegāde

Sagatavotos pasūtījumus iespējams saņemt klātienē Rīgā vai sūtīt ar pakomātu starpniecību.


Papildus piedāvājumi

Papildus kafijas kalendāriem piedāvājam arī kafijas meistarklases, kurās kopā izzinām un degustējam dažādas kafijas, kā arī organizējam kafijas pārgājienus, kuros mācāmies pagatavot gardu kafiju dabā.

 Citi pakalpojumu sniedzēji