TOP

Pirmo gadu ar mums

Ziedu ekspresis

Buļļu iela 45, Rīga, LV-1067

+371 67804950 +371 25418664

zieduekspresis.lv

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Ziedu ekspresis


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Ziedu ekspresis ir ziedu, telpaugu un dekoru vairumtirdzniecības bāze, kas pieejama ikvienam.


Pakalpojuma veids

Piedāvājam plašu griezto ziedu un telpaugu klāstu, kā arī dažādus interjera un dārza priekšmetus, dekorus, traukus, vāzes, puķu podus, grozus, sveces, laternas, saiņošanas materiālus un dāvanu kārbas, mīkstās mantiņas, floristikas un tehniskos materiālus u.c.


Izgatavošanas veids

Ziedus, augus un dekorus var iegādāties uz vietas. Speciālus pasūtījumus, īpašiem ziedu un augu gardēžiem iespējams pasūtīt arī no audzētājiem.


Piegādes laiks un veids

Par īpašiem ziedu un augu pasūtījumiem, sazinieties ar mums piecas dienas iepriekš, lai varam tos rezervēt tieši jums. Dekorus, interjera priekšmetus, saiņošanas materiālus u.c. lietas iespējams iegādāties arī mūsu interneta veikalā https://zieduekspresis.lv/veikals/ un saņemt ar Omniva piegādi visā Latvijā.


Cena

Esam vairumtirdzniecības bāze ar draudzīgām cenām ikvienam. Ziedus un augus pārsvarā iepērkam izsolēs divas reizes nedēļā, tādēļ cenas mainās divas reizes nedēļā līdz ar katru pievedumu. Speciālo pasūtījumu cenas augiem, kas sūtīti tieši no audzētāja, loģistikas izdevumu dēļ var būt nedaudz augstākas. Lielajiem augiem iespējamas arī piegādes, to cena atkarīga no pasūtījuma apmēra.Citi pakalpojumu sniedzēji