Sūtīt ziņu SINTIJASFOTO


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Mani sauc Sintija Birkentāle, esmu sieviešu porrtretu fotogrāfe. 

Pieredze fotografēšanā ir vairāk kā 10 gadu garumā, spēju pielāgoties dažādām situācijām un kopā radīt, ko patiesi skaistu un neaizmirstamu.

Vienmēr esmu uzskatījusi, ka ikviena sieviete ir dieviete un fotografēšana ir viens no veidiem, kur to varam parādīt vislabāk. Mēs katra esam tik dažādas, tik lieliskas tieši tādas kādas esam, bet ticu, ka pateicoties sievišķīgām fotosesijām, mūsu pašvērtējums ceļas, mēs sevi apzinamies vēl vairāk un nostiprinām apziņā to, cik ļoti sevi mīlam, un cik ļoti tas ir nepieciešams ikvienai no mums.

Man ir svarīgi, lai bildējot šīs fotosesijas sievietes jūtas labi, pārliecināti un laimē staro! Vienmēr bildēju tā, kā es gribētu redzēt sevi pašu un būs redzama jūsu labākā sevis versija. Nekas nav neiespējams, ar mani jutīsies kā ar labāko draudzeni, smiesimies un baudīsim brīnišķīgu fotosesiju. 

Kad bildes saņemtas, nekad nav bijusi vilšanās, ka kaut kas nav sanācis. Tieši pretēji! Jūs esat sajūsmā, un tas mani tik ļoti motivē strādāt tālāk, un es saprotu, ka visu daru pareizi! Jūsu emocijas ir mana darba augļi, tāpēc novērtēju ikvienu no jums ar, kuru esmu tikusies un iepazinusi. 

Bildēju visā Latvijā, vairāk Rīgā, Ādažos un Dobeles pusē. 

Par fotosesijas cenu, iespējām un visām citām niansēm vienojamies pirms fotosesijas. 

Tiekamies! Jūs visas esat brīnišķīgas tieši tādas, kādas esat! Citi pakalpojumu sniedzēji