Pirmo gadu ar mums

Sintija Birkentāle - Ģimenes fotosesijas

Ādaži

sintijasfoto.com

LV, ENG

Sūtīt ziņu Sintija Birkentāle - Ģimenes fotosesijas


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Esmu fotogrāfe Sintija Birkentāle un divu burvīgu meiteņu mamma.

Pateicoties pirmās meitiņas ienākšanai ģimenē, sajutu iedvesmu sākt fotografēt savam priekam un vēlāk būtu skaistas atmiņas, kuras aplūkot. Šodien esmu izaugusi līdz tam, ka fotografēju vairs ne tikai savu ģimeni, bet arī gaidību fotosesijas, krustabas, dzimšanas dienas ballītes bērniem, daudzbērnu ģimenes, individuālās fotosesijas un pat kopā ar mājas mīluļiem. 

Mana pieredzi fotografēšanā ir vairāk nekā 10 gadu garumā, tā ir diezgan liela un izaicinājumi nav trūkuši. Pieredze rāda, ka spēju lieliski saprasties ar cilvēkiem un pat likt atvērties tiem, kuri saka, ka nekad nebildēsies. Satiekot mani, tas mainās, un tas ir kā balzāms manai radošajai dvēselei. Fotosesijas kopā ar mani ir kā liels piedzīvojums, kuru nespēsiet aizmirst, un prieks par paveikto vienmēr ir nenovērtējams!

No manas puses - lieliski pavadīts laiks, daudz, daudz prieka un smaidu. Gala rezultātā visskaistākās ģimenes bildes jums un gandarījuma sajūta man! 

Fotografēju visā Latvijā, bet vairāk Ādažos un Rīgā, tā kā dzimtā pilsēta ir Dobele, arī tur bieži esmu.

Fotosesijas tiek rīkotas visdažādākās vietās, ņemot vērā jūsu vēlmes. Par idejām, apģērbu un citām niansēm izrunājam pirms fotosesijas. Citi pakalpojumu sniedzēji