1 gadus ar mums

FIELMANN

+371 22313929

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu FIELMANN


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Jau kopš pašiem savas darbības pirmsākumiem Fielmann piedāvā saviem klientiem izdevīgus pakalpojumus. Mūsu veiksmes garantija ir plaša preču izvēle un profesionāli optikas speciālisti.

“Klients esi TU” ir mūsu biznesa filozofijas moto.

Fielmann darbinieki nekad nespiedīs iegādāties dārgāko produktu, bet gan atradīs individuālu klienta redzes problēmu risinājumu par piemērotu cenu. Klientu vajadzībām veltītā uzmanība padarīja Fielmann par Eiropas tirgus līderi. Katrā salonā strādā zinoši, profesionāli optikas speciālisti, kuri palīdz piemeklēt atbilstošākās brilles, kas ne tikai labi izskatās, bet ir ērtas, jo speciālisti ņem vērā arī citus optikas parametrus- lai labi sēž uz deguna, nespiež, ir funkcionāli ērtas, vai brilles atbilstošas jūsu korekcijas stiprumiem.


Kāpēc vērts izvēlēties Fielmann:

  • Profesionāla redzes pārbaude;
  • Bezmaksas korekcijas briļļu apkope 3 gadu laikā;
  • Nulles tarifa briļļu ietvaru kolekcija;
  • Zemākās cenas garantija;
  • Brilles lizingā

Jaunākajām modes tendencēm atbilstošu Fielmann kolekcijas briļļu ietvaru cena ir par apmēram 70 % zemāka nekā vidējā briļļu ietvaru tirgus cena. Salonos atradīsiet ne tikai Fielmann kolekciju, bet arī citu pasaulē populāru zīmolu ietvarus un saulesbrilles visai ģimenei.

 


 

Brilles ir ikdienas nepieciešamība, tapēc Fielmann piedāvā arī dāvanu kartes, kuras var iegādāties gan www.fielmann.lv vai salonos Rīgā, Liepājā un Daugavpilī.

Fielmann dāvanu karte ir lieliska dāvana, jo briļļu lietotājs atcerēsies to vēl ilgi. Ši ir lieliska iespēja parūpēties par savu tuvinieku redzi, sniegt iespēju apgūt kaut ko jaunu, jo, tāpat kā attīstās tehnoloģijas, attīstās arī optikas joma.

 

Optikas speciālisti iepzīstinās ar optika jaunumiem, intelektuālajām briļļu lēcām, gudrajām brillēm, kuras ļauj redzēt visos attālumos. Bet, varbūt tieši kontaktlēcas būs īstā izvēle svinīgam pasākumam?! Fielmann salonos strādā profesionāli acu speciālisti, kas pārbauda redzi, piemeklē labākās kontaktlēcas un apmāca, kā tās ielikt, izņemt un kopt.

Fielmann vienmēr ir uzsvēris rūpes par klientu, tapēc optikas speciālisti tiek apmācīti tā, lai vini varētu sniegt jums labāko risinājumu.

fielmann-mode-brilles


Lasi:

MODERNĀS LĒCAS MŪSDIENĪGĀM ĒRTĪBĀM

TAVS ZELTS – ACU VESELĪBA. KĀ OPTOMETRIJAS JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS VAR PALĪDZĒT
Citi pakalpojumu sniedzēji