1 gadus ar mums

Estētiskā kosmetoloģija By Diāna Petuhova

Valmieras iela 28, Rīga

+371 29427922

LV, ENG, RU

Sūtīt ziņu Estētiskā kosmetoloģija By Diāna Petuhova


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Līgavām.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Skaistums ir viena no vissenākajām kultūrizjūtām.

Skaistā (daiļā) jēdziena saturs saistās ar ētikas, estētikas un medicīnas nozaru apzināšanu un izpratni. Skaists cilvēks ir vērtēts visos laikmetos. Skaistuma jēdziens ir dinamisks, tam skaidrojums rodams arī mūsu dienās. Skaistumkopšanas noslēpumos ietilpst viss, kam ir sakars ar ārējo izskatu un labsajūtu.


Pakalpojuma veids

Mans darba mērķis ir pavisam skaidrs: gribu sniegt jums tādu patīkamo emociju klāstu, lai jūs ar pārliecību varat teikt: “Pie Diānas, tik tiešām, viss ir burvīgi un es jūtos lieliski”. Harmonija, gaišais tonis manās darba telpās, iekšējais miers, komunikācija, komforts, estētika…

Šī ir tā atslēgas vārdu formula, kas rosina jūsu uzticību man kā speciālistei. Tādējādi, es varu nodrošināt jums tās īstās, patīkamās emocijas. Drošības sajūta tiek panākta caur savatarpējo komunikāciju. Es iepazīstinu jūs ar katru savu darbību, lai arī jūs varat sekot līdzi procedūrai “soli pa solim” un būt pilnīgā pārliecībā, ka esat drošās rokās. Gribu, lai jūtaties pie manis kā pašpārliecinātas, īpašas sievietes, kas ierodas ne tikai pēc pakalpojuma, bet arī pēc “dienas sievišķības un baudas mirkļa devas”. Man patiesi svarīgi ir nodrošināt tādu vidi, lai Jums būtu iespēja atslēgties no dienas skrējiena un uz mirkli izjust visu patīkamo emociju gammu. Visu seansa laiku es veltu jums, mīļās dāmas. Tik tiešām. Pat tad, kad uzklāju sejas masku un gaidu līdz tā iesūcas, es lutinu jūs ar patīkamām emocijām, sniedzot galvas vai ķermeņa masāžu. Izvēlos atbilstošu mūziku, istabas temperatūru, smaržu un, ticiet man, pat kabineta apgaismojums tiek pielāgots jums.


Pieteikšanās

Procedūrai var pieteikties rakstot vai zvanot pa tāl.nr +371 29427922, kā arī rakstot Instagram


Papildus piedāvājums

Dāvanu kartes pieejamas jebkurā summā.

 Citi pakalpojumu sniedzēji