ANDA – PASĀKUMU REŽISORE

Jūsu krāšņākā svētku stāsta režisore!
ANDA – PASĀKUMU REŽISORE>
  • +371 26604431
    +371 2660****
Valodas:   LV    RU    EN

 

Vēlaties izbaudīt laiku līdz kāzām, neapzvanot desmitiem pakalpojumu sniedzēju, neapbraukājot neskaitāmus veikalus un salonus, neuztraucoties vai kaut kas svarīgs nav aizmirsts?

Ja esiet gatavi uzticēties, atklāties un piedzīvot savu kāzu dienu, kurā ik detaļa ir tieši jums, tad esiet atraduši savu īsto palīgu!

Mani aizrauj svētku režija, kā arī lielāko prieku palīdzēšu visu noorganizēt un kāzu dienā uzraudzīt. /Anda, jūsu svētku režisore/


Kāzu režija

Tā sevī ietver pārsteidzošu sajūtu stāsta veidošanā un īsto pakalpojumu sniedzēju piemeklēšanu, lai šo ideju īstenotu. Tas ir filigrāns darbs, lai iepazītu jūs un radītu kāzu formātu un norises gaitu, kas vispiemērotāk jums pacels jūs tajā sajūtu gammā, lai jūs kāzu dienā pilnībā spētu piedzīvot viens otru un šīs dienas maģisko spēku.

Būšu ar jums kopā kāzu dienā, lai uzraudzītu, ka viss ieplānotais norit, un, jūs varat turpināt ļauties un paļauties.


Kad ir īstais laiks, lai nolīgtu savu kāzu režisoru?

Tiklīdz esat vienojušies par kāzu datumu, jo tas dod iespēju mums kopīgi izveidot vīziju, kurai piemeklētas visprecīzākās detaļas, vietas, lietas un cilvēki.

Vai esat gatavi uzticēties?

anda pasākumu rezisore


Papildus piedāvājumi

Papildus pilnai kāzu režijai piedāvāju kāzu scenārija izstrādi, ja esiet nolēmuši kāzās maksimāli daudz darīt paši un iesaistīt savus vedējus. Tā sevī ietver vairākas tikšanās ar jums, ar vedējiem, lai piedāvātu radošus un jums piemērotus risinājumus un idejas kāzu saturam, norisēm, lai sniegtu padomus, kas atvieglos gatavošanos kāzām, netērējot lieki laika resursus un atbrīvojot jūs no “kāpšanas uz grābekļiem”.

Saņemsiet no manis pilnībā sagatavotu kāzu dienas scenāriju un tālākais jau būs jūsu ziņā.

Vairāk info arī: ANDA – PASĀKUMU REŽISORE


KĀZU AĢENTŪRAS UN KĀZU RĪKOTĀJI

Līgavām iesaka