DOME ZIVJU RESTORĀNS

Smalkas kāzu svinības Vecrīgas jumta terasē
DOME ZIVJU RESTORĀNS>

Saistītie kāzu stāsti

Dome Zivju Restorāns ir eleganta vieta pašā Vecrīgas sirdī, kura pārsteigs pat visizsmalcinātāko gardēdi!

Karstākajā kāzu sezonā kas ir vasaras periods, restorāns piedāvā svinībām jumta terasi, no kuras paveras krāšņs skats uz Doma baznīcas torni un Rīgas vēsturisko centru. Terasē ir tikai 16 vietas, tādēļ tā ir ideāli piemērota klusām privātām kāzu svinībām.

Dome Zivju Restorāns apbur ar patīkamu atmosfēru, gardu maltīti, laipnu, uzmanīgu un rūpīgu apkalpošanu. Šo baudījumu papildina izsmalcināta vīnu izlase ar pirmklasīgu šampaniešu, smalku baltvīnu un aromātisku sarkanvīnu izvēli! Restorāna dizains ar tā gaišo un vieglo interjeru, eleganto gaisotni un viesmīlīgo personālu būs ideāli piemērots  smalkām kāzu svinībām šaurajā ģimenes lokā.

Zivju restorāna ēdiena garšas noslēpums ir Baltijas jūras zivis un svaigu vietējo zemnieku sastāvdaļas pagatavotas pēc augstākiem kulinārijas standartiem, par ko rūpējas šefpavārs Kristaps Sīlis. Viņš līdzās darba pieredzei vairākos no Rīgas labākajiem restorāniem, ir stažējies arī vairākkārt par pasaules labāko restorānu atzītajā Noma Kopenhāgenā un ievērojamā britu šefpavāra Toma Eikensa restorānā Londonā. Kristapam patīk skaidras, izteiktas, sabalansētas garšas un ēdiena ziņā viņš sevi nekad neierobežo un ir gatavs pārsteigt viesus. Viņš ir pārliecināts, ka katram restorāna apmeklējumam jākļūst par brīnišķīgu sajūtu piedzīvojumu, kuram ļaujoties, var pilnībā izbaudīt dzīves burvīgo garšu buķeti.

Kāzu svinībām ēdienkartes tiek izstrādātas individuāli pēc katra pāra un to viesu vēlmēm.

 

Darba laiks: darba dienās no 7:00 – 23:00, brīvdienās no 8:00 – 23:00

Terases darba laiks (maijs/septembris) no 12:00 – 23:00

 

PERSONU SKAITS:

28 personas (restorāns)/ 16 personas (vasaras jumta terase)

 

PAPILDUS:

  • A’la сarte šampanieša brokastis
  • VIP pasākumi/banketi
  • Izbraukuma ēdināšana un banketi
*Bezmaksas WiFi internets un Valet–parking restorāna viesiem.

RESTORĀNI

Līgavām iesaka